Citroen C3 Aircross Wymiary Bagażnika

Citroen C3 Aircross Wymiary Bagażnika

Citroen C3 Aircross Wymiary Bagażnika. Citroen c3 aircross crossover facelifting. Natomiast najmniejszą pojemność bagażnika posiada citroen c3 pluriel 1.4i hatchback 75km.

Citroen C3 Aircross 1.2 Puretech 110 Km Shine (2019) - Test
Citroen C3 Aircross 1.2 Puretech 110 Km Shine (2019) – Test from wjechalo.com

(szczegóły na następnej stronie) wieszaki. Szeroka szyba tylna i pokrywa oraz niski próg załadunku zapewniają optymalny dostęp do przestrzeni bagażowej. Przy rozłożonych siedzeniach pojemność bagażnika tej wersji to 385 l.

Citroën C3 Aircross Ma Największy Bagażnik W Segmencie.

Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Przy rozłożonych siedzeniach pojemność bagażnika tej wersji to 137 l. Posiada pojemność 500 l przy siedzeniach złożonych.

Możesz Sprawdzić Również Parametry Silnika I Jego Osiągi, Rodzaj Zawieszenia, Napędu, Hamulców, A.

Puretech 110 maksymalna moc 110 hp, benzyna, zużycie paliwa 4.9 l/100, wymiary: Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Gdyby ktoś opowiedział mi dekadę temu o nieistniejącym wtedy rynku małych crossoverów i zapytał, który z producentów będzie jego liderem, bez wahania odpowiedziałbym, że citroën.spójrzcie tylko na samochody, które dotychczas robili.

Natomiast Najmniejszą Pojemność Bagażnika Posiada Citroen C3 Picasso 1.4I Sx Hatchback I 95Km.

Suv citroën c3 aircross to wzór wszechstronności. Konieczność rezygnowania z zabierania dodatkowych walizek to przeszłość. Podstawowa pojemność bagażnika wynosi 410 litrów i może być zwiększona aż do 520 litrów dzięki

Citroën C1 Origins I 2 Cv 100 Lat Zwrotności.

Citroen c3 aircross crossover facelifting. Standardowa pojemność bagażnika citroen c3. Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry.

Citroen C3 O Największej Pojemności Bagażnika To Citroen C3 1.4 16V Freeze Hatchback I 88Km.

Jego rozstaw osi to 273,0 cm.bazowa pojemność bagażnika wynosi 580 litrów, a maksymalnie można ją powiększyć do 1630 l.wersja. (szczegóły na następnej stronie) zamykane schowki boczne. Szeroka szyba tylna i pokrywa oraz niski próg załadunku zapewniają optymalny dostęp do przestrzeni bagażowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *