Citroen C3 Aircross Wymiary Wnętrza

Citroen C3 Aircross Wymiary Wnętrza

Citroen C3 Aircross Wymiary Wnętrza. Możliwości personalizacji obejmują aż 90 kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wnętrza. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Citroen C3 Aircross Kontra Renault Captur - Porównanie
Citroen C3 Aircross Kontra Renault Captur – Porównanie from www.wyborkierowcow.pl

Nowy citroën c5 aircross na szczęście nie jest tylko powiększoną kopią c3 aircrossa i ma własny charakter. W poprzedniku łączyły się z listwami grilla. Zaprojektowany jako w pełni niezależne miejsce do działania, c3 aircross jest wygodny i przyjazny w użytkowaniu.

W Poprzedniku Łączyły Się Z Listwami Grilla.

Obie są dostępne w wersji dwukolorowej lub całkowicie czarnej. Od 1749 mm do 2007 mm. Oparcie fotela pasażera jest składane, dzięki czemu można przewozić przedmioty o długości nawet 2,4 m.

Szybka, Łatwa I Lokalna Sprzedaż Rzeczy Z Drugiej Ręki.

Kompaktowe wymiary zewnętrzne oraz obszerne, ergonomiczne wnętrze, które zapewnia niespotykaną. Top 10 akcesoria do komfortu wnętrza dla citroen c3 aircross bestsellerów. Suv citroën c3 aircross to wzór wszechstronności.

Prosimy, Wybrać Samochód, Żeby Otrzymać Pasującą Część:

Zmianom poddano logo w przedniej części pojazdu i to w taki sposób, by szewrony stanowiły odrębny element. Wyposażenie wnętrza podstawka na kubek (2) s s s s s gniazdo 12v w konsoli centralnej z przodu s s s s s gniazdo 12v w konsoli centralnej z tyłu s s s s s podłokietniki drzwi przednich pokryte tkaniną mistral s s s s s Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne

3996 X 1749 X 1474 Mm:

Nowy citroën c5 aircross na szczęście nie jest tylko powiększoną kopią c3 aircrossa i ma własny charakter. Oceniano tu wymiary wnętrza, wykończenie, ergonomię, wyciszenie oraz bagażnik. Jego rozstaw osi to 260,4 cm.bazowa pojemność bagażnika wynosi 410 litrów, a maksymalnie można ją powiększyć do 1289 l.

Obejmują Cztery Różne Wystroje Kabiny.

Suv nowej generacji c3 aircross odznacza się silnym, oryginalnym, pełnym energii charakterem. Akcesoria do komfortu wnętrza dla citroën c3 aircross i. Porównujemy ze sobą dwa modele citroena z oznaczeniem „c3” w nazwie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *