Czujnik Filtra Paliwa Hyundai I30 Problemy

Czujnik Filtra Paliwa Hyundai I30 Problemy

Czujnik Filtra Paliwa Hyundai I30 Problemy. Witam, od 2 tyg walczę z moim samochodem a dokładnie hyundai i30 cw rok prod 2009 silniczek 1.4 109 kucyków benzyna. Trafiło lawetą do warsztatu gdzie stwierdzono problem z pompą paliwa (pompa została zmieniona).

CZUJNIK FILTRA PALIWA HYUNDAI I30 1.6 CRDI 0712
CZUJNIK FILTRA PALIWA HYUNDAI I30 1.6 CRDI 0712 from archiwum.allegro.pl

Nagły zanik prądu w trakcie jazdy. W teorii dpf, czyli filtr cząstek stałych, jest bezobsługowy. Problemów z filtrem sadzy można tanio uniknąć.

Dwa Tygodnie Temu Auto Zgasło Podczas Trasy I Już Nie Odpaliło.

6) problem z immobilizerem i tłumikiem ». Hyundai i30 2012 1.6crdi : W moim santa fee kiedy zaczęła się zapalać kontrolka z wody w filtrze nie odczułem spadku mocy.nie bawiłem się ze spuszczaniem wody tylko od razu wymiana filtra (bosch)kontrolka zgasła i tyle.żadnych innych objawów.może trzeba w jakiś sposób wyczyścić czujnik.

W Teorii Dpf, Czyli Filtr Cząstek Stałych, Jest Bezobsługowy.

Po uruchomieniu silnika sprawdzić, czy wszystkie lampki. 2.0 141 km benz+lpg w trakcie jazdy zgasł samochód. Szybkie wyszukiwanie części zamiennych hyundai i30 ramka / moduł bezpieczników, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie!

Dziś Zauważyłem Dwa Problemy W Moim Hyundai I30, 1.6 Benzyna, Prod.

( hyundai getz ) porady, problemy techniczne. ( hyundai i40 ) wymiana filtra paliwa. Po pierwsze podczas hamowania silnikiem zaczyna migać kontrolka check engine.

Drugą Nieprawidłowością Jest Szarpanie Napędu Podczas Mocnego Dodawania Gazu.

Jeżeli w porę je wychwycimy, unikniemy wypełnienia filtra nadmierną ilością sadzy, co powoduje jego nieodwracalne uszkodzenie. Trzeba tylko uważać żeby nie zapowietrzyć układu paliwowoego. Wybierz swój samochód, aby zakupić części zamienne, które pasują do niego w 100%.

Kupuj Chlodnica Oleju Dla Hyundai I30 W Niskich Cenach Z Katalogu Części Zamiennych Do Układu Silnik.

Filtr paliwa masz pod maską musisz odkręcić obudowę wyjąc stary i włożyć nowy filtr nic trudnego. Problemów z filtrem sadzy można tanio uniknąć. Nagły zanik prądu w trakcie jazdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *