Ford Mondeo Mk3 Radio Nie Działa

Ford Mondeo Mk3 Radio Nie Działa

Ford Mondeo Mk3 Radio Nie Działa. No i mam problem, bo jak z kluczyka otwieram zamek a potem otwieram drzwi, no to oczywiście wyje alarm.aktywuj automatyczne zamykanie centralnego zamka po ruszeniu w ford mondeo mk3 i podnieś. Otóż kiedy słucham radia fm oba kanały lewy i prawy pracują bez zarzutu, natomiast kiedy słucham płyty cd aktywny jest tylko prawy kanał a lewy cichutko słychać przy podkrecenu glosnosci na max.

RADIO Mondeo Mk3 2.0 TDCI 7133252783 oficjalne
RADIO Mondeo Mk3 2.0 TDCI 7133252783 oficjalne from archiwum.allegro.pl

Witam.od niedawna jestem posiadaczem forda mondeo mk3. 521,55 zł zniżka 20,00 zł. Podobne tematy do mondeo mk3 radio nie działa.

Ostatnio, Samochód Zaczął Szarpać Na Wolnych.

No więc postanowiłem wymienić radio ale nie chciałem nic z niefabrycznych bo nie chciało mi się kombinować z pilotem przy kierownicy bo to są dodatkowe koszta oraz z. Witam.od niedawna jestem posiadaczem forda mondeo mk3. Ford mondeo iii opis montażu radia sony z mondeo mk4 do mondeo mk3 fl 2003 wiem że temat spadnie do działu audio albo gdzieś tam do garażu ale na początek postanowiłem go dać do mondeo.

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Przykładowe radia (prosiłbym też o ewentualny komentarz do danego. Mniejsza o to, co pomogło, ważne, że sterowanie działa, cieszę się. 521,55 zł zniżka 20,00 zł.

Ford Radio W Mondeo Nie Działa.

If not you can find places that supply the. Mondeo mk3 radio nie działa. Naładowałem go ale żeby odpalić musiałem skasować błędy w sterowniku.

I Panel Nawiewu Witam Mam Pytanie Czy Ktoś Z Was Spotkał Się Z Takim Problemem A Mianowicie Wczoraj Przypadkiem Wpadł Do Gniazda Zapalniczki 1 Gr Który Zrobił Zwarcie Po Czym Przestało Działać Radio , Panel Nawiewu, Szyby El (X4) , I Oświetlenie Wewnętrzne, Po Wydostaniu 1Gr Z.

Jak wyciagnac radio w mondeo mk3.mondeo mk3 jak wyciągnąć pilot sterowania radiem megalukasz007. 2008 ford mondeo stereo radio. Mam pytanko chciałem zmienić u siebie sprzęt grający zaczynając od radia mam mondeo mk3 2002r tdci 2.0, chciałem się dowiedzieć czy radio 2 dinowe zmieści się w moim aucie.

Radio Sony Ford Mondeo Mk3 Nie Działa Kanał.

Radio ford mondeo mk3 najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Ford mondeo mk3 radio 4000 rds nie da się wpisać 3 cyfry kodu. I panel nawiewu witam mam pytanie czy ktoś z was spotkał się z takim problemem a mianowicie wczoraj przypadkiem wpadł do gniazda zapalniczki 1 gr który zrobił zwarcie po czym przestało działać radio , panel nawiewu, szyby el (x4) , i oświetlenie wewnętrzne, po wydostaniu 1gr z.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *