Gdzie Znajduje Sie Sonda Lambda Honda Jazz 1.2 2004 R

Gdzie Znajduje Sie Sonda Lambda Honda Jazz 1.2 2004 R

Gdzie Znajduje Sie Sonda Lambda Honda Jazz 1.2 2004 R. Wielu kierowców w ogóle nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia, do czasu, gdy dojdzie do awarii. Oczywiście check nie zgasł, podłączyłem znowu pod kompa i odczytało błąd 065_02 obwód grzałki sondy lambda rząd 2 czujnik 2, usterka w obowdzie prądowym.

Elektroistenik.sk
Elektroistenik.sk from

Sonda lambda honda civic vii hatchback (eu, ep, ev) należy do układu wydechowego. ( honda jazz ) błąd p302 nierówna praca silnika honda jazz 1.2 2004. Proszę o podpowiedź gdzie znajduje się sonda lambda przed katalizatorem w hondzie civic 1.4 viii gen.

Sonda Lambda W Samochodzie To Jedna Z Tych Auto Części, O Której Istnieniu Wielu Kierowców Nie Ma Nawet Pojęcia, Do Chwili, Gdy Dojdzie Do Jej Awarii.

A awaria ta bywa mocno odczuwalna, ponieważ bardzo silnie wzrasta spalanie. Marka i model auta, poziom skomplikowania czynności i lokalizacja podzespołów wymagających wymiany lub naprawy. Mam pytanie, jaka jest trwałość tego elementu i czy po wymianie nastąpiła poprawa.

Problemy Techniczne Dotyczące Skrzyń Biegów Manualnych I Automatycznych (Sekwencyjne, Hydromechaniczne, Bezstopniowe).

Czy dostęp jest z komory silnika czy od s. Regulacja zaworów to już w moim wypadku musi się oprzeć o mechanika. Skrzynie sekwencyjne to rodzaj skrzyń mechanicznych, stosowanych w samochodach, w których zmiana przełożenia realizowana jest za pomocą dźwigni, mającej możliwość jednorazowo zmiany tylko o jeden bieg (w górę lub w dół).

Czy Dostęp Jest Z Komory Silnika Czy Od S.

Honda jazz 1.2, rok 2004, przebieg 85 tys. ( honda jazz ) błąd p302 nierówna praca silnika honda jazz 1.2 2004. Wychodzę rano, wsiadam i jadę i do momentu jak złapie temperaturę to np zwalniam na progu, wrzucam dwójkę, dodaje gazu a samochód jakby się.

Mam Swoją Hanie Od Niedawna, Zapaliła Mi Się Kontrolka Silnika, Podłączyłem Ją Pod Kompa I Wyskoczył Błąd P0157, Wczoraj Wymieniłem Sondę Lambda Używana Ale Oryginalna.

Przedstawia test grzałki sondy lambda ntk Pamiętaj, że na ostateczną cenę usługi wpływa wiele czynników m.in.: Km jeszcze warunkowo dopuszczono do ruchu, przy następnym badaniu może być gorzej.

Sonda Lambda To Część Niepozorna.

Nierzadko przysparzają nie lada kłopotów, zwłaszcza użytkownikom samochodów zasilanych paliwem lpg. Dlatego sonda lambda honda civic vii hatchback (eu, ep, ev) potrzebuje regularnego przeglądu technicznego w celu usunięcia wszystkich usterek we właściwym czasie. Witam założyłem konto żeby się poradzić i wesprzeć wiedza innych problem w moim accordzie polega na tym ze szarpie podczas jazdy na zimnym silniku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *