Hyundai I 10 Nie Przełącza Się Na Gaz

Hyundai I 10 Nie Przełącza Się Na Gaz

Hyundai I 10 Nie Przełącza Się Na Gaz. Instalka brc i tylko tyle wiem. If playback doesn't begin shortly, try.

Hyundai Getz Świeci się kontrolka ABS i break od ręcznego.
Hyundai Getz Świeci się kontrolka ABS i break od ręcznego. from www.elektroda.pl

Podczas jazdy zgasł silnik na przełączniku z ww. Wróciłem do butli tam gdzie był zamontowana cewka wymontowałem ten trzpień. Może to kwestia regulacji, może reduktora w każdym bądź razie spalanie procentowo jest mniejsze, a i szybciej przełącza na gaz.

Witam Mam Scenica Z Fabrycznie Założonym Gazem I Jadąc Dzisiaj Na Gazie Sam Przełączył Się Na Benzynę Mimo Że Było Pół Zbiornika Gazu I Od Tej Pory Nie Da Rady Przełączyć Na Gaz Miga Kontrolka Gpl Czy Włączam Go Ręcznie Czy Automatycznie Tzn.

Lepiej niż na poprzedniej instalacji (skoda i stag). Zaoszczędzisz chociażby na naprawie parownika. Silnik pracuje równo, gaz szybko się przełącza.

Niestety Od Niedzieli Samochód Już Nie Przełącza Się Na Gaz.

Co najprawdopodbniej jest przyczyną usterki? Po podłaczeniu nawet gdy temperatura reduktora przekroczyła 30 stopni nie przełączył się. W momencie kiedy nacisne przycisk od gazu kotrolki mrugaja ( przełączanie ) i w koncu zacza sie palic pokazując zarazem stan wypelnienia zbiornika słychac pisk ktory nie przestaje.

Jak Włączy Sie Automatycznie Kiedy Zapalam Silnik To Kontrolka.

Może to kwestia regulacji, może reduktora w każdym bądź razie spalanie procentowo jest mniejsze, a i szybciej przełącza na gaz. Objaw jest taki sam, kiedy. Po dwóch latach użytkowania śmiało mogę stwierdzić,że była to dobra inwestycja.samochód na gazie zachowuje się tak samo jak na benzynie.dobrze dopasowany sterownik i pozostałe podzespoły.trafiłem do tego warsztatu z usterką w innym samochodzie na lpg,montowanym u bliskiej konkurencji.problem został rozwiązany w 20 minut.z obecnym samochodem nie mam.

Super Taniutko Sie Po Europie Jezdzi 🙂

Czyli zdemontowałem cewkę ta czarna z góry, zakręciłem zawór na butli takie małe pokrętło, następnie pod maską jest regulator ciśnienia tam odkręciłem śrubkę na klucz 16 poczekałem chwilę gaz uszedł. Zauważyłem że zaraz po odpaleniu silnika instalacja gazowa przełącza na zasilanie gazem (po około 30 sek). Na sobotę umówiłem się z gazownikiem.

Cześć, W Moim Samochodzie Nissan Primera P12 1.8 Mam Instalację Gazową Na Sterowniku Stag 200, Zakładaną 10 Lat Temu W Poczesnej.

Wielozawór prawdopodobnie, bo przy przełaczeniu na gaz było słychać cyknięcie, z czerwonej ikony na żółtą i zieloną. Gdy klikam na przełącznik, w ogóle nie reaguje na moje polecenia i tylko świeci się lampka, że jest włączone zasilanie benzyną. Nie wiem co to za instalacja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *