Kalibracja Wtryskiwaczy Mazda 6 2.2 Diesel Na Kabelek

Kalibracja Wtryskiwaczy Mazda 6 2.2 Diesel Na Kabelek

Kalibracja Wtryskiwaczy Mazda 6 2.2 Diesel Na Kabelek. Po wymianie rozrządu,zrobiłem kalibrację metodą na kabelek,kalibracja poszła bez problemu jednakże po ostatnim pójściu obrotów do góry,zespadkiem obrotów mazda zamruczała głębokim basem, kalibracja skończyła się, i tak zostało, na biegu jałowym chodzi normalnie,jednak po dodaniu gazu wchodzi taki głębszy bas,jakby zrobiła się dziurka w. O czym to może świadczyć, bo w serwisie mówią, że oni mogą znowu kalibrować w ramach gwarancji na auto.

Mazda 6 Forum • GJ/GL problemy z dieslem • Strona 147
Mazda 6 Forum • GJ/GL problemy z dieslem • Strona 147 from mazda6forum.pl

Strona 10 z 13 [ posty: Czytając ten temat postanowiłem odczytać parametry wtrysków i od razu zrobić kalibrację. Nie wiem czy różnice w pracy wtryskiwaczy po czyszczeniu były tak duże, czy był inny powód ale wygląda na to że jakaś kalibracja się wykonała.

O Czym To Może Świadczyć, Bo W Serwisie Mówią, Że Oni Mogą Znowu Kalibrować W Ramach Gwarancji Na Auto.

Wczoraj robiłem kalibracje forscanem i nie zwróciłem uwagi na kontrolke. Nie wiem czy różnice w pracy wtryskiwaczy po czyszczeniu były tak duże, czy był inny powód ale wygląda na to że jakaś kalibracja się wykonała. Strona 11 z 13 [ posty:

Mazda 6 Gh 2.2 185Km 190.000 Km Egr Off.

Czytając ten temat postanowiłem odczytać parametry wtrysków i od razu zrobić kalibrację. Teraz jest 24 stycznia 2022, o 18:35. Sent from my sony xperia z1 using tt 4.11.6 _____

Mazda 6 Gh 2.2 185Km 190.000 Km Egr Off.

W sobotę postanowiłem wykonać mały przegląd, przy okazji podłączyłem komputer i wtedy okazało się że całkowicie zmieniły się dane kalibracyjne wszystkich wtryskiwaczy. 24 stycznia 2022, o 18:35. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Po Wymianie Rozrządu,Zrobiłem Kalibrację Metodą Na Kabelek,Kalibracja Poszła Bez Problemu Jednakże Po Ostatnim Pójściu Obrotów Do Góry,Zespadkiem Obrotów Mazda Zamruczała Głębokim Basem, Kalibracja Skończyła Się, I Tak Zostało, Na Biegu Jałowym Chodzi Normalnie,Jednak Po Dodaniu Gazu Wchodzi Taki Głębszy Bas,Jakby Zrobiła Się Dziurka W.

Strona 10 z 13 [ posty: Strona 13 z 14 [ posty: Mazda 6 forum • kalibracja wtryskiwaczy • strona 14 • silniki i skrzynia biegów gh.

Jako, Że To Mój Pierwszy Diesel To Muszę Zebrać Trochę Wiedzy Na Temat Tego Napędu.

Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i. Kontrolka chyba mruga tylko na kabelek, ważne że się udali u nie zrobiłeś błędu w pozycji błąd wtrysku coś tam 1 i 2. Mazda 6 gh 2.2 185km 190.000 km egr off.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *