Adapter Do Sterowania Z Kierownicy Renault Megane

Adapter Do Sterowania Z Kierownicy Renault Megane

Adapter Do Sterowania Z Kierownicy Renault Megane. Zamówiłbym pilot oraz wyświetlacz (linki poniżej) oraz przewód, który ma wejście do wyświetlacza i dwie pozostałem końcówk. Chciałby jednak podpiąć oryginalne sterowanie manetką przy kierownicy.

Adapter do sterowania z kierownicy Renault Clio, Laguna
Adapter do sterowania z kierownicy Renault Clio, Laguna from www.car-tronic.pl

Nie działa sterowanie przy kierownicy. Sugerowana wersja serwisu dla ciebie to usa / us. O ile brak wyświetlacza mi nie przeszkadza to do pilota się przyzwyczaiłem.

Nie Działa Wyświetlacz Radia (Radio Oryginalne) Oraz Sterowanie Radiem W Kierownicy, Do Tego Także Oznaczenie Obok Zegarka I Temperatury Niezapiętych Pasów Także.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Interfejsy, adaptory » adaptery do sterowania z kierow. Chciałby jednak podpiąć oryginalne sterowanie manetką przy kierownicy.

Witam, Chciałbym Wsadzić Do Swojej Meganki Sterowanie Radia Z Pilota Przy Kierownicy, Lecz Nigdzie Nie Mogę Znaleźć Schematu Podłączenia.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Interfejs (stalk adapter) umożliwiający sterowanie (wybranymi funkcjami) nowopodłączonego uniwersalnego radioodtwarzacza* z fabrycznych sterowników umieszczonych na kole kierownicy lub na kolumnie kierownicy w : Obsługuje nie tylko fabryczny odbiornik.

Adapter Do Sterowania Z Kierownicy Renault Rn011.

Schematu złącza sterowania radiem z kierownicy clio ii 2000. Przeczytałem różne tematy, ale na żadnym nie znalazłem, żeby ktoś dał link do jakiegoś interfejsu. O ile brak wyświetlacza mi nie przeszkadza to do pilota się przyzwyczaiłem.

Sterowanie Z Kierownicy Opel Meriva Zafira A Omega.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. W tym przypadku cena mieści się w przedziale od około 100 do 400 złotych. Czy jest możliwość zaadoptowania adaptera do sterowania z kierownicy który było używane w renault master 3 to jest na pewno adapter do sterowania z kierownicy?

Z Kierownicy Radiem » Interf.uniwers.connects » Renault » Sterowanie Radiem Z Kierownicy Renault Ctsrn006.2 Stalk Adapter Projektowanie Stron Internetowych:.

Moglibyście mi pomóc z podłączeniem? Ale nie mogę go znałeś. Przeglądasz stronę dla klientów z:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *