Adapter Sterowanie Z Kierownicy Ford Mondeo

Adapter Sterowanie Z Kierownicy Ford Mondeo

Adapter Sterowanie Z Kierownicy Ford Mondeo. Takie otóż radio pioneer deh 2220ub [tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. Aby działało mi sterowanie z kierownicy dokupiłem za 150zł taką przejściówkę, odpowiednią do modelu auta i radia [tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki.

52SFO003 Adaptér z volantu pro Ford Mondeo, SMax, Focus
52SFO003 Adaptér z volantu pro Ford Mondeo, SMax, Focus from www.autoprofi.cz

Witam, posiadam forda scorpio z radiem 2007rds i sterowaniem przy kierownicy. Jeżeli liczysz na poważną odpowiedź to podaj dane z nalepki i model/rocznik auta itp. 521,55 zł zniżka 20,00 zł.

Aby Działało Mi Sterowanie Z Kierownicy Dokupiłem Za 150Zł Taką Przejściówkę, Odpowiednią Do Modelu Auta I Radia [Tylko Zarejestrowani Użytkownicy Widzą Linki.

Problem ze sterowaniem z kierownicy ford 6000cd. Jeżeli liczysz na poważną odpowiedź to podaj dane z nalepki i model/rocznik auta itp. Kostka iso radio ford fiesta focus mk1 ka mondeo.

Niestety, Działa Wszystko, Oprócz Sterowania Z.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Zbieram się z zamiarem budowy adaptera zdalnego sterowania z kierownicy radiem blaupunkt seattle mp57 w fordzie fokusie mk1.projekt ma korzystać z atmegi8, ponieważ posiadam kilka tych kontrolerów. Connects2 ctsfo003 | adapter do sterowania z kierownicy;

Pilot Jest Drabinką Rezystorową Wiec Będę Potrzebował Odczytać Wartość Rezystancji Obwodu.

Witam, posiadam forda scorpio z radiem 2007rds i sterowaniem przy kierownicy. Co mogę zrobić, żeby sterowanie przy kierownicy, które zostanie po 2007rds działało z 6000cd (model, jak na. Interfejs, adapter umożliwiający sterowanie z kierownicy nowym radioodtwarzaczem, innym niż fabryczny.

521,55 Zł Zniżka 20,00 Zł.

Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne Adapter sterowanie z kierownicy ford mondeo focus. Ford wymiana z 2007rds na 6000cd, sterowanie z kierownicy.

Uniwersalny Moduł Sterowania Z Kierownicy Uni Swc.3.

Adapter sterowania nowym radiem przyciskami przy kierownicy. Teraz bawię się w przekładanie radia i wstawiam 6000cd (będzie trochę zabawy). Interfejs (stalk adapter) umożliwiający sterowanie (wybranymi funkcjami) nowopodłączonego uniwersalnego radioodtwarzacza* z fabrycznych sterowników umieszczonych na kole kierownicy (lub na kolumnie kierownicy) w ford:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *