Akumlator Odlaczony Jak Otworzyc Bagaznik Mercedes W 204

Akumlator Odlaczony Jak Otworzyc Bagaznik Mercedes W 204

Akumlator Odlaczony Jak Otworzyc Bagaznik Mercedes W 204. Wbij sobie to do gugla i zobacz, ile aut wypluje z tym silnikiem: Wyciagnalem akumlator z w202 i zostawilem otwarty bagaznik.

Akumulator/Osłona - Forum Mercedes C Klasa - W204
Akumulator/Osłona – Forum Mercedes C Klasa – W204 from mercedes-w204.pl

Problem polega na tym że jest słaby (wiem że to nie demon prędkości), ale myślę że coś jest nie tak, ponieważ jechać jakoś tam jedzie ale do 4 biegu, na 4 biegu jak. Mam problem z samochodem, a mianowicie od bardzo niedawna jestem posiadaczem mercedesa vito 2.3d (bez turbo). Zaden problem, otworze bagaznik mechanicznie kluczykiem ktory schowany jest.

Jak Otworzyc Bagaznik W W Mercedesie W202 ???

Wyciagnalem akumlator z w202 i zostawilem otwarty bagaznik. Problem polega na tym że jest słaby (wiem że to nie demon prędkości), ale myślę że coś jest nie tak, ponieważ jechać jakoś tam jedzie ale do 4 biegu, na 4 biegu jak. Niestety jeden z domownikow przechodzac przez garaz zatrzasna tylnia klape.

Mam Problem Z Samochodem, A Mianowicie Od Bardzo Niedawna Jestem Posiadaczem Mercedesa Vito 2.3D (Bez Turbo).

Wiem jak glupio brzmi temat, ale powaznie straszny problem mam. Zaden problem, otworze bagaznik mechanicznie kluczykiem ktory schowany jest. Jak otworzyc bagaznik w w mercedesie w202 ???

Mercedes 320 Cdi 2000R Akumlator.

Wbij sobie to do gugla i zobacz, ile aut wypluje z tym silnikiem:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *