Automatyczne Domykanie Szyb Szyb Nissan Qashqai

Automatyczne Domykanie Szyb Szyb Nissan Qashqai

Automatyczne Domykanie Szyb Szyb Nissan Qashqai. Od wczoraj mam problem z szybą od kierowcy nie otwiera się, wszystkie inne z tego samego panelu w drzwiach kierowcy chodzą bez problemu.podczas próby przyciskania słychać jakieś klikanie ale. W razie problemu programujemy tak:

Jak wymienić klamka do drzwi przednich w Nissan Qashqai
Jak wymienić klamka do drzwi przednich w Nissan Qashqai from club.autodoc.pl

Domykanie szyb astra 2 2003. Osobiście montowałem dodatkowy immobilizer i pan mechanik zaoferował mi pilota do centralnego zamka+domykanie szyb za 500 zł. Stan auta oceniam na bardzo dobry.

Przez Igorjuventus » 20 Lip 2010, 18:32.

W moim kocie z 1999r 4.0 nic się nie dzieje Domykanie szyb astra 2 2003. ( volkswagen touran ) automatyczne domykanie szyb :

Lub Od 387 Pln /Mc Oblicz ».

W razie problemu programujemy tak: Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii.

Moduł Domykania Domykanie Szyb Dwie 2 Szyby 12V.

Nie zawiera elementów przenoszenia napędu. Stan auta oceniam na bardzo dobry. Stan nowy producent części inny (cpr) numer katalogowy części 12v2s.

Domykanie Szyb Przy Zamykaniu Auta.

Nadchodzą ciepłe dni (w końcu) więc coraz częściej dokucza mi problem zostawiania niedomkniętych szyb może ktoś z was wie gdzie można dostać moduł do automatycznego domykania e. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu. Witam, mam pytanie odnośnie automatycznego domykania szyb po zamknięciu samochodu z pilota.

Klub Zrzeszającym Miłośników Marki Nissan.

↳ qashqai ↳ zrób to sam ↳ serena. Od wczoraj mam problem z szybą od kierowcy nie otwiera się, wszystkie inne z tego samego panelu w drzwiach kierowcy chodzą bez problemu.podczas próby przyciskania słychać jakieś klikanie ale. Szukałem na forum, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *