Bezbarwna Folia Ochronna Na Samochód 3M

Bezbarwna Folia Ochronna Na Samochód 3M

Bezbarwna Folia Ochronna Na Samochód 3M. Folia ochronna ppf zaaplikowana na najbardziej narażone na uszkodzenia elementy nadwozia samochodu pozwala na wielokrotne wydłużenie ich żywotności. Taśma/folia zabezpieczająca bezbarwna 3m 8219 19mm x 11m.

Folia Ochronna PPF LLumar na Krawędzie, Ranty Drzwi Auta
Folia Ochronna PPF LLumar na Krawędzie, Ranty Drzwi Auta from sklep.pwj.net.pl

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Folie ochronne na lakier stają się coraz bardziej popularne. Folie pro series charakteryzują się samoregenerującą formułą, która sprawia, że drobniejsze rysy znikają samoistnie.

Marka Specjalizuje Się W Produktach Do Auto Detailingu I Kosmetykach Samochodowych I Zajmuje Zaszczytne Miejsce W Czołówce Producentów Oferujących Najlepsze Folie Samochodowe Na Rynku.

Taśma/folia zabezpieczająca 3m scotch f506 na progi, słupki 80mm. Po jej zastosowaniu nie dostrzeżesz jej gołym okiem. Folia do oklejania samochodu bezbarwna.

Taśma/Folia Zabezpieczająca Bezbarwna 3M 8219 19Mm X 11M.

Folia ochronna samoprzylepna bezbarwna na samochód. Wystarczy skupić się na miejscach, które są słabym jego punktem oraz które. Nowy produkt oferuje łatwość dopasowania folii w przetłoczeniach, a specjalna warstwa ochronna pfl (protective film layer) na powierzchni błyszczących.

Folia Ochronna 3M Do Lakieru Samochodowego Ma Elastyczną, Przezroczystą Warstwę Wierzchnią O Wyjątkowej Rozciągliwości I Właściwościach Samoregeneracji, Co Pomaga Wyeliminować Drobne Zadrapania.

Folia ochronna 3m scotchgard na samochód. Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy folie samochodowe ochronne renomowanego producenta 3m. Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności.

Folia Ppf Bezbarwna Folia Do Ochrony Lakieru Jest Dostępna U Nas W Rolkach O Wymiarach:

Folia ochronna scotchgard™ pro series charakteryzuje się ponadprzeciętną ochroną powierzchni pojazdu przed zadrapaniami, odpryskami i przed wpływem czynników atmosferycznych. Budując na doświadczeniach instalatorów i sprawdzonej technologii folii 3m™ z serii 1080 i 1380, 3m wprowadza na rynek innowacyjną folię 3m™ 2080. 3m scotchgard paint protection film pro series 4.0 to poliuretanowa, bezbarwna folia zabezpieczająca elementy karoserii samochodu dla zachowania oryginalnego wyglądu auta.

Folie Pro Series Charakteryzują Się Samoregenerującą Formułą, Która Sprawia, Że Drobniejsze Rysy Znikają Samoistnie.

Zastanawiasz się nad zmianą koloru twojego samochodu? Stosujemy markowe folie zaprojektowane specjalnie do ochrony lakieru: Bezbarwna folia ochronna 3m™ zapewnia wyjątkową odporność na plamy, warunki atmosferyczne i ścieranie, dzięki czemu wygląd samochodu przez lata pozostaje na najwyższym poziomie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *