Bezpieczniki Nissan Primera P11 Opuszczanie Szyby

Bezpieczniki Nissan Primera P11 Opuszczanie Szyby

Bezpieczniki Nissan Primera P11 Opuszczanie Szyby. Nie działają wentylatory i klakson.podstawowe rzeczy są sprawdzone tzn.bezpieczniki i przekazniki.a stało się to po naprawie szyby elektr. Dodam że w starej mojej primce p11 2.0 z 1997 wersja gx w tym miejscu nie mam nic.

NISSAN PRIMERA P11 5D MECHANIZM PODNOŚNIK SZYBY ELEK
NISSAN PRIMERA P11 5D MECHANIZM PODNOŚNIK SZYBY ELEK from kmszrot.pl

Dodam że w starej mojej primce p11 2.0 z 1997 wersja gx w tym miejscu nie mam nic. Czy orientuje się ktoś jakiego bezpiecznika może tam brakować? Po wymianie na nowy bezpiecznik opuszczanie szyb działa natomiast po jakimś czasie bezpiecznik znowu jest przepalony.

Po Wymianie Na Nowy Bezpiecznik Opuszczanie Szyb Działa Natomiast Po Jakimś Czasie Bezpiecznik Znowu Jest Przepalony.

Wyskoczyło mi forum z gogli. To co udało mi sie zdiagnozować samodzielnie to: Od strony kierowcy.pozdrawiam i może jakieś pomysły

Nissan Primera P11 2001 R.

Witam.problem jest tego rodzaju ze po postoju w nocy rozladowuje akumulator.amperomierzem sprawdzilem jaki prad jest pobierany i wyszlo ze ponad 1,2a.zaczalem wyjmowac bezpieczniki w srodku samochodu i znalazlem taki o nazwie room lamp 10a.po wyjeciu go pobór pradu spada do okolo 25ma.zauwazylem takze. Szyba opuszcza się ale nie podnosi. Nengun performance has been supplying genuine nissan oem parts direct from japan since the year 2000.

Po Wymianie Na Nowy Bezpiecznik Opuszczanie Szyb Działa Natomiast Po Jakimś Czasie Bezpiecznik Znowu Jest Przepalony.

Po wymianie na nowy bezpiecznik opuszczanie szyb działa natomiast po jakimś czasie bezpiecznik znowu jest przepalony. Dodam że w starej mojej primce p11 2.0 z 1997 wersja gx w tym miejscu nie mam nic. Podskakuje pod stopą, i wydobywa się dźwięk na wzór.

If You Have Any Questions, We're Always Happy To Help, Please Send.

Kupiłem 3 dni temu sunny n14 1.6 slx i nie świecą się żarówki na desce rozdzielczej, kontrolki działają, zegarek też. 1,634 likes · 2 talking about this. Nissan primera 2.2 dci 2002.

Witam, Posiadam Primere P11 Z 2001 R, 1.8 Benzyna, Przy Zakupie Świeciła Się Kontrolka Abs Ponieważ Nie Był Podłączony Bezpiecznik.

Problem jak w temacie.ogrzewanie tylnej szyby w p11 144 2.0 pali bezpieczniki. Zamieniłem bieguny we wtyczce na silniku i było odwrotnie szyba podnosi się a nie opuszcza. Jeżeli chodzi o szyby, to sprawdziłbym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *