Bmw 118 Kontrolka Poduszki Powietrznej

Bmw 118 Kontrolka Poduszki Powietrznej

Bmw 118 Kontrolka Poduszki Powietrznej. Pewnego dnia przez przypadek wyciagnalem bezpiecznik nr 40 (poduszka powietrzna) po wlozeniu go na to samo miejsce i wlaczenie silnika zapalila sie kontrolka poduszki. Tematy o wyłączyć kontrolkę poduszek, jak wyłączyć kontrolkę poduszki powietrznej w leonie 1m1?, vw passat b5 fl 2001r.

Slovo hra vzdálenost test poduszki powietrznej
Slovo hra vzdálenost test poduszki powietrznej from www.viajesoxigeno.com

2 sztuk dla bmw serii 3 e46 1998 2004 przód włącz sygnał świetlny. Po pierwsze zapalona kontrolka to znak, że poduszka powietrzna nie działa. Kontrolka poduszki powietrznej jak już wiesz, czerwona kontrolka poduszki powietrznej oznacza awarię systemu bezpieczeństwa srs.

W Serwisie Bmw Panowie Mechanicy Stwierdzili Że Uszkodzony Jest Jakiś, Cytuję Dosłownie Bezpiecznik Akumulatora , Numer Tej Części To 61128387519, Za Wymianę Którego Zarządali 1400Pln +Robocizna!

Po odczytaniu kts jest taki błąd błędna rezerwa zasilania, po skasowaniu błąd od razu wraca. I w tym samym czasie nie zawsze działa mi pilot otwierania drzwi prosze o pomoc. Ostatnio edytowano 27 października 2008, 10:57 przez hehu, łącznie edytowano 1 raz.

W Bmw E46 320D Z `99 Mojego Kolegi Od Jakiegoś Czasu Świeci Się Błąd Poduszki.

I w tym samym czasie nie zawsze działa mi pilot otwierania drzwi prosze o pomoc. Jeśli kontrolka air bag świeci się to znaczy, że nie działa. Znowu ta sama historia (niesprawność poduszki powietrznej pasażera) jednakże włączyła mi się kontrolka podczas włączenia zapłonu , a pasażera nie było.

Jeśli Wszystko Jest W Porządku, Większość Z Nich Po Chwili Gaśnie.

Dlaczego świeci się kontrolka poduszki powietrznej. Pewnego dnia przez przypadek wyciagnalem bezpiecznik nr 40 (poduszka powietrzna) po wlozeniu go na to samo miejsce i wlaczenie silnika zapalila sie kontrolka poduszki. Od cen nowych po oferty używanych.

W Takiej Sytuacji Trzeba Poznać Tego Przyczynę.

Zdarza się jednak, że któraś z lampek zawita tam na dłużej. Mam problem nie wiem z jakiego powodu nagle zaświeciła sie mi kontrolka poduszki powietrznej chodzi o bmw e 46 2.0 1999r. Bmw series 3 e46 [e46] kontrolka poduszki powietrznej mam problem nie wiem z jakiego powodu nagle zaświeciła sie mi kontrolka poduszki powietrznej chodzi o bmw e 46 2.0 1999r.

Przez Ktm71 » 13 Lip 2015 08:42.

Tematy o wyłączyć kontrolkę poduszek, jak wyłączyć kontrolkę poduszki powietrznej w leonie 1m1?, vw passat b5 fl 2001r. Porady z zakresu mechaniki, elektroniki, lakiernictwa, galerie samochodow bmw forumowiczow. Nadmieniam, że żółta kontrolka od poduszki pasażera gaśnie tak jak powinna, a od kierowcy czerwona pali się.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *