Budowa Silnika Fiat Punto 1.2

Budowa Silnika Fiat Punto 1.2

Budowa Silnika Fiat Punto 1.2. Witam kolegów mam problem z fiatem punto rok 2001 silnik 1.2 16 v. Wśród zalet fiata punto pierwszej generacji wymienia się dużą przestrzeń pasażerską, dobrą widoczność, nie najgorszy komfort resorowania oraz dość trwałe silniki.

Fiat Punto Forum • Zobacz temat Co to za czujnik???
Fiat Punto Forum • Zobacz temat Co to za czujnik??? from fiatpunto.com.pl

Potem w czasie postoju np. Mnie w mieście udało się zejść na max 7,5l. I kolejny z serii co to, czyli wtf.

Silnik 169A4000 Fiat Punto , Panda 1,2 8V ,500 50 Tyś Kompletny.

Usterka polega na tym, że w czasie jazdy samochodem zaczeło szarpac ale po jakims czasie uspokoiło sie, stanąłem pod sklepem, po 30 minutach odpaliłem ujechałem 1km i zgasło. Fiaty nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością na rynku wtórnym. Auto po odpaleniu chodzi jakby na dwa gary.

Na Trasie Spala Bardzo Mało Bo Średnio 5L.

2 16v z roku 2002. Pojazd został opracowany zgodnie z ówczesną filozofią marki zwaną 6×2 oznaczającą, że pojazd skonstruowany ma być tak aby jedna płyta podłogowa i struktura nadwozia służyła dwóm modelem z rzędu, produkowanym przez 6 lat każdy. Ale zdarza się to coraz częściej więc chyba nie można tak tego zostawić.

Potem W Czasie Postoju Np.

Hatchback 3d 1.4 16v 95km 70kw. Przeglądam właśnie autocentrum, w kwestii raportów spalania. Fiat punto ilustrowane instrukcje dotyczące serwisowania i naprawy w formacie pdf.

Widzialem Kilka Wersji O Mocach 60Km, 75Km Zawieszenie Nie Gra Roli Gdyz Mam Doczynienia Na Codzien Jakie Sa Bolaczki Silnika 1.2?

Demontaż silnika wymontowanie i wmontowanie silnika rozbiórka silnika składanie silnika. Fiat palio & fiat siena ) ustawienie rozrządu silnik 1.2 16v postów na stronie: Wśród zalet fiata punto pierwszej generacji wymienia się dużą przestrzeń pasażerską, dobrą widoczność, nie najgorszy komfort resorowania oraz dość trwałe silniki.

Specs For All Fiat Punto 2.

Głowica zdjęcie i założenie głowicy naprawa głowicy regulacja luzu zaworów. Przebieg 250tys km, cena 2.800 do negocjacji. Instalowany był on w sportowym punto gt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *