Cewka Zapłonu Suzuki Swift 96

Cewka Zapłonu Suzuki Swift 96

Cewka Zapłonu Suzuki Swift 96. Witam , widzę że nic konkretnego nikt nie pisze. Panowie odgrzewam kotleta ponieważ chcę wymienić cewki ze względu na wypadające zapłony.

Suzuki Swift II 9296 Hátsó Lökhárító + Merevítő Kecel
Suzuki Swift II 9296 Hátsó Lökhárító + Merevítő Kecel from auto.jofogas.hu

Założone nowe świece, cewki, wymienione wtryskiwacze, sprawdzona kompresja (b/u). Model swift ze stajni suzuki, to samochód z długą historią. Szeroki asortyment części do suzuki swift iii hatchback (mz, ez) 1.3 (rs 413) 92 km m13a darmowa dostawa od 380 pln

Nawet Jeśli Cewki Pracują Poprawnie, Rezystancja Dla Jednej Lub Więcej Cewek Jest Większa Lub Mniejsza Niż Oczekuje Moduł Sterujący Silnika (Ecm).

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Witam , widzę że nic konkretnego nikt nie pisze. Model swift ze stajni suzuki, to samochód z długą historią.

Jeśli Tak Się Dzieje, Wówczas Można Mieć Pewność, Że Cewka Kwalifikuje Się Do Wymiany.

Przez kolejne 6 lat, kierowcy do dyspozycji mieli 3 silniki benzynowe o pojemności 1.2 i 1.6 vvt od 94 do 136km, oraz jednego diesla 1.3 ddis 75km. 2501 zdjęcie przedstawia sprzedawany towar sprawny w 100%. Założone nowe świece, cewki, wymienione wtryskiwacze, sprawdzona kompresja (b/u).

Zwykle Cewka Ulega Uszkodzeniu W.

Po kupnie nie było świecącej się kontrolki check engine i przełączał się bez problemu na gaz, teraz też sie przełącza ale potrafi. Najczęstszą przyczyną, która wyzwala kod p1320 są cewki zapłonowe, jedna lub więcej cewek zapłonowych może nie działać. Auto w potrzebie części dla ciebie kupuj w korzystnej cenie cewka zapłonowa dla suzuki swift ii hatchback (ea, ma) 1.3 (sf 413) g13bb 86 km, 2001 ️ w naszym sklepie online możesz tanio kupić zespół cewek i inne

Jeśli Pcm Wykryje Odchylenie Od Zadanych Parametrów W Położeniu Wału Rozrządu I Wału Korbowego, Co Powoduje Błędne Zapłonu Silnika Krótko Po Uruchomieniu, Ustawiany Jest Kod Dtc P0316.

Od pewnego czasu pojawia sie problem z wypadaniem zapłonu na 1 cylindrze, tak samo przy jeździe na benzynie jak i na gazie. Szeroki asortyment części do suzuki swift iii hatchback (mz, ez) 1.3 (rs 413) 92 km m13a darmowa dostawa od 380 pln Nie będę szukał która to cewka tylko chę zakupić 6szt i mieć święty spokój.

Mam Suzuki Swift Z 91 , Silnik 1,3 Gs W Dodatku Benz/Lpg.

Produkcję rozpoczęto już w 1983 roku, a omawiana generacja v wypuszczona na świat została w 2010. Suzuki swift iii suzuki sx4 1.6l dane: Swift 2006 instalacja gazowa ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *