Check Zapala Się Mercedes A Klasa 1.7 Cdi

Check Zapala Się Mercedes A Klasa 1.7 Cdi

Check Zapala Się Mercedes A Klasa 1.7 Cdi. Autko wyposażony w silnik 1,7 cdi o mocy 80 km dzięki któremu to jazda jest bardzo ekonomiczna bo spalanie maksymalne nie przekracza 5l/100 km , silniczek pracuje prawidłowo zapala czy ciepły czy zimny bez problemu posiada swoją moc i. Pytanie polega na tym, gdzie są w tym mercedesie bezpieczniki od świateł,.mercedes klasa a 1.7 cdi 2001r automat.

Mercedes A klasa 170 CDI wersja LONG / Elegance Kęty
Mercedes A klasa 170 CDI wersja LONG / Elegance Kęty from sprzedajemy.pl

Witam, mam problem z moim 10 letnim mercedesem a klasa, 1.6 benzyna. Po zatrzymaniu auta nieraz udaję się je odpalić od razu, lecz przeważnie trzeba kręcić ok 5 razy i czekać 5 minut. Witam serdecznie i proszę o pomoc!!!

Silnik Do Pracy Potrzebuje Ciągłego Zasilania Oraz Dostarczania Paliwa, Dlatego Podejrzenia O Nagłe Gaśnięcie Samochodu Padają W Stronę Przepływomierza, Przekaźnika Pompy Paliwa, Czy Cewki Zapłonowej.

W zeszłym tygodniu wymieniłem taśmę air bag w mercedesie a klasa 1,7 cdi 2000r. Mercedes sprinter 316 cdi kontrolka asr. Kontrolka pali się od momentu przekręcenia kluczyka jak i po uruchomieniu silnika.przy tym nie mogę wyłączyć asr klawiszem przy drążku zmiany biegów.

W Mojej A Klasie 1.7 Cdi 2003 Rok Zaraz Po Odpaleniu Kluczyka Zapala Się Kontrolka Akumulatora,W Związku Z Czym Nie Mam Wspomagania Bo Jest Elektryczne A Alternator Mam Wodny.ale Dalej;

Po zapaleniu silnika po kilku sekundach zapala mi się kontrolka od świec żarowych i gaśnie po około 30 sekundach. Podręcznik z serii „sam naprawiam”. Podczas jazdy zapala się nagle kontrolka epc i auto gaśnie.

Zapala Się Kontrolka Świec Żarowch.

Mercedes klasy a nie jest zbyt licznie reprezentowany na rynku, w przeciwieństwie do innych modeli tej marki. Zapala się kontrolka silnika przy zbyt niskim stanie paliwa w zbiorniku, raz 1/4 raz przed rezerwą. Podczas mrozu po odpaleniu silnika i krótkim podgrzaniu zapaliła się żółta kontrolka oleju wraz z sygnałem dźwiękowym.

Na Komputerze Pokazało Błąd Czujnik Położenia Wału.

Problem dotyczy ciągle zapalonej kontrolki asr, taka żółta w prawym dolnym rogu zegara, koło ze strzałkami. Podczas jazdy zapala się nagle kontrolka epc i auto gaśnie. Po zatrzymaniu auta nieraz udaję się je odpalić od razu, lecz przeważnie trzeba kręcić ok 5 razy i czekać 5 minut.

Sprzedaję Jako Uszkodzony, Ponieważ Brak Ładowania Akumulatora.

Kasuje się i wraca po pokreceniu dłuższym. Jak w tytule sprzedam mercedesa a w168, z silnikiem 1.7 diesel. Posiadam mercedesa a 170 w168 1.7 diesel, automat, 2002 rok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *