Chevrolet Matiz 800 51 Km Dane Technicznie

Chevrolet Matiz 800 51 Km Dane Technicznie

Chevrolet Matiz 800 51 Km Dane Technicznie. Silnik chevroleta matiza został umieszczony z przodu. Wybierz rodzaj silnika który cię interesuje.

Daewoo MATIZ Karczów Sprzedajemy.pl
Daewoo MATIZ Karczów Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Wybrane wersje chevrolet matiz 2 generacji. This engine produces a maximum power. Znajdujesz się w dziale chevrolet dane techniczne , w którym możesz sprawdzić kluczowe parametry dla tej marki samochodu.

Dowiedz Się, Ile Miejsca Jest Wewnątrz I Jak Pojemny Jest Bagażnik.

Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez spółkę domiporta i przysługujących mi prawach znajduje się w regulaminie i polityce prywatności. This engine produces a maximum power.

Chevrolet Matiz Nie Imponował Rzecz Jasna Gabarytami.

Wybierz rodzaj silnika który cię interesuje. 2021] corvette c6 0.i v8 z51 uprava grand sport rv:2006 297kw 120081km , vettku vlastním 10let, prvavidelný servis po celou dobu, momentálně po celkové kontrole nové pneu continentál na chrom kolech přední 275/30/19 zadní 325/25/20 nové. Koncern general motors zastosował po raz pierwszy nazwę spark dla najmniejszego chevroleta na początku xx wieku, nazywając tak zmodernizowanego właśnie daewoo matiza z przeznaczeniem na rynek ameryki południowej oraz indonezji.

Spore Spalanie 0.8 51 Km W Mieście 8L W Trasie 5L.

Silnik jak na 0.8 i 51 km sporo spala. Chevrolet matiz w wersji ii lift 0.8 at (51 km) to samochód osobowy z nadwoziem typu hatchback produkowany w latach od 2008 do 2010 roku. Wymiary chevroleta matiza to 3,5 m długości oraz 1,5 m szerokości i wysokości.

Zawieszenie Nie Ma Elektryki Więc Nie Miało Co Się Psuć.

Rozstaw osi w chevrolecie matizie wynosił natomiast 2,35 m. Notice also the plus sign to access the comparator tool where you can compare up to 3 cars at once side by side. Model ten otrzymał trzycylindrowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 796 cm³ (0.8l) osiągający maksymalną moc 51 km i maksymalny moment obrotowy na poziomie 72 nm.

Wybierz Auta, Które Cię Interesują I Sprawdź, Jak Różnią Się Ich Parametry.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez spółkę domiporta i przysługujących mi prawach znajduje się w regulaminie i polityce prywatności. Administratorem danych osobowych jest ogłoszeniodawca (rozwiń). Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *