Chrysler Voyager 3.3 Zbyt Uboga Mieszanka

Chrysler Voyager 3.3 Zbyt Uboga Mieszanka

Chrysler Voyager 3.3 Zbyt Uboga Mieszanka. Chrysler grand voyager limited awd 3.3 v6 automat 2001r. Kanal 2 avaldas nublu eesnime.

TOP 10 Samochody za jedną pensję
TOP 10 Samochody za jedną pensję from moto.pl

Konkretnie chodzi o błąd check engine p0171. Opisuje go współczynnik nadmiaru powietrza lambda = 1. Zmniejszona moc (odczuwalne przy przyspieszaniu) przy pełnym otwarciu przepustnicy wkreca sie tylko do 4500 rpm, jak juz dojdzie do konca to bardzo leniwie.

Stellaris 2019 1 Planet Tall.

( chrysler grand voyager ) grand voyager lusterko i kontrolka silnika postów na stronie: Kolejnym powodem może być zbyt uboga mieszanka przy max bucie.podepnij kabelek obserwując sądy lambda daj mu po palić. Ja jak bym miał wybierać to stawiałbym na.

Zmniejszona Moc (Odczuwalne Przy Przyspieszaniu) Przy Pełnym Otwarciu Przepustnicy Wkreca Sie Tylko Do 4500 Rpm, Jak Juz Dojdzie Do Konca To Bardzo Leniwie.

Najtańszy z nich wszystkich jest dodge. Chrysler voyager 3.3 lpg check engine co 2 min p0171 i szapnięcie. W programie do regulacji nie ma wtryskow rail 001, są zdjęcia i czerwone sa tylko valteki i taki ustawilem, dobrze czy źle?

Tartu Ülikooli Multimeediakeskus Lossi 3.

Kanal 2 avaldas nublu eesnime. Roczniki od 2011 w górę a najlepiej 2014. Skrzynie sekwencyjne to rodzaj skrzyń mechanicznych, stosowanych w samochodach, w których zmiana przełożenia realizowana jest za pomocą dźwigni, mającej możliwość jednorazowo zmiany tylko o jeden bieg (w górę lub w dół).

Kompensacja Ma Na Celu Kompensowanie Zbyt Dużej Różnicy Ciśnienia Pomiędzy Dużą Membranę Gazową A Dolotem Powietrza Do Kolektora Ssącego.

Chrysler grand voyager limited awd 3.3 v6 automat 2001r. Opel omega b caravan 2 5 dti ei käivitu. Mam problem z oplem astra j 1.4 turbo sama benzyna.

1.9Tdi Czy Mazda 626 2000R.

Moim zdaniem także zbyt uboga mieszanka lub ewentualnie niewłaściwe świece do tego silnika. Tu masz do wyboru lancia voyager, dodge grand caravan i chrysler grand voyager to są tak naprawdę trzy takie same auta tyle, że pod innymi markami. Jednakże o tym czy mieszanka jest odpowiednia powiedzą ci długie korekty paliwowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *