Chwilowo Przy Odłoczonyym Bosterze Jest Moc Mazda 2-0 Td

Chwilowo Przy Odłoczonyym Bosterze Jest Moc Mazda 2-0 Td

Chwilowo Przy Odłoczonyym Bosterze Jest Moc Mazda 2-0 Td. Witam wszystkich na forum, zakładam ten post bo mam wielki problem z autem. Mazda 6 2,0 citd 136 koni 2003 rok spada z obrotow podczas jazdy.

Mazda 2 ดีเซล ไม่ต้องเติมน้ำมันเครื่องให้เต็ม ? - Pantip
Mazda 2 ดีเซล ไม่ต้องเติมน้ำมันเครื่องให้เต็ม ? – Pantip from pantip.com

Witam wszystkich na forum, zakładam ten post bo mam wielki problem z autem. Kupiłem niedawno mazdę 6 z 2004 roku, benzynę 2.0, bez lpg. Mam taki problem po włączeniu nawiewu do kabiny leci powietrze o bardzo nieprzyjemnym zapachu.niema znaczenia czy jest włączone ogrzewanie czy klima czy sam nawiew zawsze śmierdzi tak samo.

Nie Ma Drugiego Takiego Samochodu.

Mazda 6 2004 kombi 2.0 diesel. Zobacz 395 pytań kierowców oraz 793 porady mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki mazda: Mazda 6 2,0 citd 136 koni 2003 rok spada z obrotow podczas jazdy.

Witam Wszystkich Na Forum, Zakładam Ten Post Bo Mam Wielki Problem Z Autem.

Mazda 6 2.0 kod rf5c, auto nie odpala, podczas kręcenia tak jakby. Zastanawialiśmy się, czy będzie tak powabna po pokonaniu 100 tys. 2000km) to 5.5l/100, kolejny 5.7, teraz wyjdzie ok.5.9.

Pojemność Skokowa I Rodzaj Silnika.

Pierwszy 1000 km ( przy przebiegu auta ok. Mazda typowe usterki i serwisowanie. Pomiary robię co 1000 km:

W Uproszczeniu Można Przyjąć, Że Zimny Silnik Ma Mniej Więcej Temperaturę Powietrza.

Jeśli liczycie na wzorową niezawodność mazdy, to z pewnością omijajcie dwulitrowego diesla. Przy składaniu auto nie chciało odpalić oddałem więc wtryski do sprawdzenia i okazalo się ze jeden jest kompletnie uszkodzony. Przy próbie resetu lub regeneracji.

Sprawdziłem Ten Tłumik Jest Szczelny Przy Okazji Przedmuchałem Przepływomierz Sonda Lambda Daje Napięcie Od 0.4V Do 0,6V Przy Wysokich Obrotach Silnika, Rurkę Recyrkulaci Spalin Chwilowo Zaslepiłem Ale Nie Ma Poprawy Może Jedno Sprostowanie Te Spaliny Mają Raczej Kolor Niebieski Jakby Spalał Się Olej,.

Wolnossący silnik 2.0 jest nieco ospały „z dołu”, ale potrafi być oszczędny. 556(1) § 1 punkt 2 oraz art. Witam mam problem z moją mazdą, auto gdy jest zimne świeżo odpalone odpala na rys.silnik chodzi jak zegarek nic nie szarpie, ale jak już się zagrzeje to na jałowym biegu falują obroty a podczas jazdy auto traci moc, słabo przyspiesza, szarpnie nawet czasami przy szarpnięciu tak jakby obroty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *