Citroen Bl 11 Sprzedam Francja

Citroen Bl 11 Sprzedam Francja

Citroen Bl 11 Sprzedam Francja. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Pojazd został sprowadzony z francji, jest w pełni sprawny, w minionym sezonie bezproblemowo przejechał kilkaset kilometrów na weselach i innych.

Citroen Bl11 Traction Avant Za 50 Tysięcy Złotych. Zabytki Idą W Górę – Francuskie.pl – Dziennik Motoryzacyjny
Citroen Bl11 Traction Avant Za 50 Tysięcy Złotych. Zabytki Idą W Górę – Francuskie.pl – Dziennik Motoryzacyjny from francuskie.pl

Périmée 2 octobre 2017, pologne. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Tak przedmiotem sprzedaży jest citroen bl 11 z 1954r. Opis sprzedam citroena bl 11 z 1939 r. Citroen bl 11 prawdziwy klasyk auto kultowe sprzedam lub zamienię stan jak na zdjęciach.

Citroen Bl 11 Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Pojazd został sprowadzony z francji, jest w pełni sprawny, w minionym sezonie bezproblemowo przejechał kilkaset kilometrów na weselach i innych imprezach. Opis sprzedam citroen bl 11 z 1947r.samochod został profesjonalnie odrestaurowany 2003r.zarejstrowany na zółtych tablicach.samochód wygląda jakby wyjechał z fabryki,środek tapicerka i siedzenia wykonane z materiału,jak w orginale.tel 508834216 Périmée 2 octobre 2017, pologne.

W Razie Pytań Proszę O Kontakt Telefoniczny Lub Na Maila.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub na maila. Citroen bl 11 prawdziwy klasyk auto kultowe sprzedam lub zamienię stan jak na zdjęciach. Mercedes 230 w123 wadowscy klasyczne.

Citroen Bl 11 Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Wiecej Zdjec Moge Wyslac Na Poczte Mail.

Skrzynia biegów sprawna, silnik był rozebrany do remontu z powodu pęknięcia bloku silnika (do samochodu potrzeba dokupić zatem drugi blok) samochód do obejrzenia. Sprzedam citroena 11 bl sprowadzonego z francji. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *