Citroen C 4 Klima Chlodzi Max 14 Stopni

Citroen C 4 Klima Chlodzi Max 14 Stopni

Citroen C 4 Klima Chlodzi Max 14 Stopni. T0maszek [a6 c5 2.4] klimatyzacja słabo chłodzi po obsłudze. Jak auto pochodzi z klima przez 15 minut , przy najmniejszym ustawieniu wentylatora wnętrza to osiąga minimum 8 stopni.

Citroen Inny Citroen C4 Cieżarowy 2 Miejsca Klima Vat Błonie - Sprzedajemy.pl
Citroen Inny Citroen C4 Cieżarowy 2 Miejsca Klima Vat Błonie – Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Jeżeli temperatura powietrza wynosi powyżej 5 stopni c to (sprawna) klima się włączy. Na zewnątrz było max.14 stopni a podczas jazdy dmuchało. O system warto zadbać, bo w zimie bez sprawnego nawiewu czy ogrzewania szyb jazda nie jest ani przyjemna, ani bezpieczna.

Ci Dochodzić Do Max 111 Stopni.

Podczas jazdy tego efektu nie ma. Czego szukać jako ewentualnej przyczyny? +48 663 992 179 sklep internetowy:

14 • Strona 1 Z 1.

Podstawowe objawy włączonej klimy to: ( citroen c5 ) jakosc chlodzenia klimy : Zaświecenie się kontrolki, powinieneś również usłyszeć charakterystyczny trzask włączającej się sprężarki, oraz powinien się obracać środek (wnętrze) koła pasowego sprężarki, a także po zimie czuć charakterystyczny zapach w aucie.

Купити Авто На Польських Номерах Брюховичі:

19 odpowiedzi na ten temat. Jedynie zwiekszało sie ciśnienie w układzie klimatyzacji i powstał wyciek. Rzędu 30 stopni klima prawie w ogóle nie chłodzi?

Może Manual Jest Taki Słaby?

Na zewnątrz było max.14 stopni a podczas jazdy dmuchało. Na zewnątrz 17 stopni, silnik pracuje ok. Jak auto pochodzi z klima przez 15 minut , przy najmniejszym ustawieniu wentylatora wnętrza to osiąga minimum 8 stopni.

I Tutaj Kolega Japacz Bardzo Dobrze Opisal Dzialanie Klimy [ Wiadomość Edytowana Przez:

Jeśli chodzi o chłodzenie silnika to odpowiedzialne jest za to visko. To ja ci drugi raz powiem ze masz racji chodzi i osusza i jezeli usatwisz na zimno to chlodzi. A jak ciśnienie na stronie zimnej bo to od niego zależy do jakiej temperatury jest w stanie zejść parownik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *