Citroen C3 Wymiana Sterownika Silnika Opis

Citroen C3 Wymiana Sterownika Silnika Opis

Citroen C3 Wymiana Sterownika Silnika Opis. Obydwie skrzynki bezpieczników znajdują się w dolnej części deski rozdzielczej, pod kierownicą. Wymiana sterownika silnika citoena c3 1,4 hdi.

Niska Cena Komputer, Sterownik Silnika Citroen C3 1.4 Hdi 2004 9648624280 1 Używane, 30 Dni Zwrot, Kapral-Car
Niska Cena Komputer, Sterownik Silnika Citroen C3 1.4 Hdi 2004 9648624280 1 Używane, 30 Dni Zwrot, Kapral-Car from www.kapral-car.pl

Auto nie odpala, schemat sterownika. Pierwsza generacja modelu wytwarzana była wspólnie z nieco mniejszym modelem c2. Podobne konstrukcyjnie auta różniły się przede wszystkim przeznaczeniem.

Mialem Niedawno Podobny Przypadek Na Warsztacie.

Kiedyś na dwóch garnkach sprowadziłem punto ii do domu.wymiana jednej z cewek nic nie dała bo padł sterownik silnika, bo rozumiem że zwinniczek to c3 w opisie.ale może kto inny lepiej będzie wiedział:) ja do punto wtedy kupiłem wyzerowany używany sterownik silnika czyli kod imo sobie sam przypisał i tylko skasowanie błędów było. W c3 bardzo czesto pod wtyczki sterownika dostaje sie woda, albo rowniez kwas z akumulatora. Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy citroën.

Nastepnym Razem Jak Będziesz Miał Takie Auto To Odłącz Abs I Zobaczysz.

Citroen c3, należący do segmentu b, produkowany był od 2002 r. Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z. Citroen c3 i hatchback 1.1 i 61km 2007.

Obydwie Skrzynki Bezpieczników Znajdują Się W Dolnej Części Deski Rozdzielczej, Pod Kierownicą.

Skrzynka bezpieczników pod tablicą rozdzielczą Opisy i dane techniczne nie są zobowiązujące. Proszę o pomoc w zamieszczonym temacie.

Citroen Jumper 2,8Hdi 2002R Opis Pinów Sterownika Silnika Witam Potrzebuje Podłączyc Czujnik Predkosci Jazdy Do Wiazki Silnika Po Wymianie Skrzyni Biegów Z Automatu Na Manual Sterownik Silnika Nie Otrzymuje Sygnału Predkosci Jazdy I Co Za Tym Idzie Nie Ma Mocy No I Predkosciomierz Nie Działa Samochód To Citroen Jumper 2,8Hdi Z Poliftowy.

Pierwsza generacja modelu wytwarzana była wspólnie z nieco mniejszym modelem c2. ( citroen c4 ) padnięte. C3 pełnił funkcję małego auta dla rodziny, zaś c2 adresowany był do znacznie młodszej klienteli.

Kupiłem Ostatnio Citoena C3 , Silnik Palił Kiedy Chciał Po Poszukiwaniach Znalazłem Wypaloną Nóżkę W Sterownika Silnika Naprawiłem Ale Chcę Wymienić Sterownik Na Taki Sam.muszę Wiedzieć Czy Jeśli Wymieniem Go Na Taki Sam Od Takiego Samego.

Odpiąć pokrywę, pociągając za jej górną lewą, a następnie prawą część. Podobne konstrukcyjnie auta różniły się przede wszystkim przeznaczeniem. W przypadku przeniesienia prawa własności pojazdu należy przekazać niniejszy egzemplarz instrukcji obsługi nowemu właścicielowi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *