Co Jest Że Gaśnie Samochód Podczas Jazdy

Co Jest Że Gaśnie Samochód Podczas Jazdy

Co Jest Że Gaśnie Samochód Podczas Jazdy. Nagle podczas jazdy dochodzi do unieruchomienia silnika, działa cała elektryka, palą się kontrolki jak przed uruchomieniem silnika. Wyłączanie się samochodu podczas jazdy jest przerażającym zjawiskiem, więc im lepiej jesteś przygotowany, tym bezpieczniejszy będziesz, gdy nadejdzie czas.

Dlaczego samochód gaśnie podczas jazdy? Poznaj przyczyny
Dlaczego samochód gaśnie podczas jazdy? Poznaj przyczyny from www.smartdriver.pl

Mam problem, otóż moje auto seat ibiza 1.4 mpi gaśnie podczas jazdy po czym po krótkiej chwili zapalam i jadę dalej, przejadę pewną odległość i znowu. ( peugeot 307 ) samochód gasnie podczas jazdy. Podczas jazdy nad morze, zauważyłem że gdy się rozpędzam przełączając z 1 na 2 bieg auto czasami tak przytknie i szarpnie nim.

Chcąc Go Później Odpalić Odpala Normalnie.

Co ciekawe, gdy jade spokojnie po mieście max 60km/h jest wszystko ok. Od czasu do czasu ( czasami raz na dwa tygodnie a czasami raz na dwa miesiące), samochód sam gaśnie podczas jazdy. ( peugeot 307 ) samochód gasnie podczas jazdy.

Zdarzyło Mi Się To Już 2 Razy.

Mrugało 00:00 jakby prądu brakło. Proszę wytłumaczcie mi co robię źle 😕 Samochód gaśnie podczas jazdy i chyba wyskakuje na komputerze, że jest zbyt wysokie ciśnienie w układzie korbowym czy coś takiego.

Nic Nie Szarpie Nie Krztusi Się Tylko Ciach I Koniec.

Samochód gaśnie i na desce wyświetla błędy: I jest taki błąd chyba dotyczy tego problemu: Najgorsze jest to, że tak bez ostrzeżenia po prostu pada wspomaganie kierownicy i.

W Tej Sytuacji Przekręcam Kluczyk I Silnik Chodzi, Ale Tylko Przez Jakiś Czas I Znowu Jest To Samo.

Audi a4 b5 1995 1.8 125km b+g witam mam taki problem parę dni temu zrobiło mi się coś takiego ze jak odpale silnik pali od strzała obroty są ok to po jakimś czasie jazdy ok 20min gaśnie i nie chce zapalić a rozrusznik ładnie kręci jak odpali to kawałek pojadę i zaraz znowu gaśnie i nie chce zapalić jakby się coś przegrzewalo czy coś bo jak dłużej postoi i odpocznę to. Samochód gaśnie tylko gdy jest na biegu jałowym (luz). Zdarza się że po postoju także nie odpala.

Mój Problem Polega Na Tym, Że Podczas Jazdy Samochód Zaczyna Gasnąć.

Mam problem, otóż moje auto seat ibiza 1.4 mpi gaśnie podczas jazdy po czym po krótkiej chwili zapalam i jadę dalej, przejadę pewną odległość i znowu. Silnik gaśnie przy dojeżdżaniu do skrzyżowania na przykład, potem normalnie odpala ale to denerwujące podczas jazdy, na krótkich odcinkach jak gdzieś jade jest ok, dopiero po mniej więcej 30, minutach jazdy zaczyna gasnąć przy hamowaniu, dowiedziałem się że to być może kwestia regulacji obrotów, ale w silniku zauważyłem też. Najszybciej można to skonfrontować, podłączając się do diagnoskopu zewnętrznego i odczytując zarejestrowane błędy i wypaczenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *