Co Zrobic Zeby Suzuki Dr 125 Miala Wiecej Mocy

Co Zrobic Zeby Suzuki Dr 125 Miala Wiecej Mocy

Co Zrobic Zeby Suzuki Dr 125 Miala Wiecej Mocy. Kierowca wysiadł, zeby pozbierać to co wypadło a ja chcąc wysiąść (nie pamiętam czemu, byłam pijana) przeczolgalam (wiem brzmi śmiesznie ale tak to wyglądało) na przód auta między przrdnimi siedzeniami. Ten motocykl reklamuje się jako sprzęt dla wysokich osób.

Polskajazda » Motocykle » Suzuki » Suzuki Dr 125
Polskajazda » Motocykle » Suzuki » Suzuki Dr 125 from polskajazda.pl

Poniewaz che kupic mz etz 250 pytam wszystkich co sodzą o tej mz. Jestem zainteresowamy wymianą tłumika w dr 350 na przelotowy. Kupując samochód, często decydujemy się na słabsze jednostki, licząc na niższe zużycie paliwa.

Na Wale 28 Zebow, Sprzeglo Standard.

Raku pisał (a jemu można wierzyć), że exc 400 jedzie prawie tak samo jak 450, w sumie jakby miało tyle mocy co drz, to po co te zmiany oleju co 15 mth? Owszem, wymaganie dwa lata prawa jazdy na 125, dwa lata prawa jazdy na 500, potem bez ograniczeń nie ogranicza. Z tego co znalazłem i co mnie zainteresowało :

Doszedłem Co Jest Przyczyną, Okazało Się Że W Miejscu Gdzie Wchodzą Rolki Wariatora Są Trzy Trójkątne Gumki,Które Zostały Przestawione W Złe Otwory I To Był Cały Tego Urok!

To ja też mam pytanie o ten model. Masz w niej jakies nieseryjne czesci np wydech?? Kupując samochód, często decydujemy się na słabsze jednostki, licząc na niższe zużycie paliwa.

Sytuacja, W Której Występuje Problem:

Witam wszystkich, jestem szczęśliwym (pewnie nie wszyscy się z tym zgodzą ) posiadaczem 2.0 hpi, fajfoklok version jako, że mieszkam w uk. Zeby moc porownywac stan oleju, warunki odczytu powinny byc jak najbardziej zblizone do siebie. > co do mega mocy 450 to prawda ale jak kupujesz w salnie to raz że jest

Póki Co Mam Dr 350 Ale Chcę Kupić Coś Takiego Na Przyszły Sezon I Przeglądam Tak Co Ile Powinno Się Remont Tutaj Robić Tylko Że W Service Manualu Nie Ma Napisane Co Ile Mth Lub Km Wymiana Tłoka Lub Korby Tylko Jest Że Tłok Sprawdzić Co 1000Km.

Ten motocykl reklamuje się jako sprzęt dla wysokich osób. Tu dowiesz się co kupić dla siebie i dla swojego motocykla. Skuterem wczesniej i zrobil na.

Może Ktoś Się W Tym Orientuje Bo Mi Się Nie Widzi.

Bylem wczoraj z kumplem ogladac dla niego pierwszy motocykl (jezdzil. Gdy dam wiecej jest gorzej ale po 1 obrocie i wiecej jest caly czas tak samo kiepsko. Moja bierze 100ml może ciut wiecej na jakies ~400km ale jej nie oszczedzam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *