Czujnik Temperatury Silnika Toyota Corolla E12 D4D

Czujnik Temperatury Silnika Toyota Corolla E12 D4D

Czujnik Temperatury Silnika Toyota Corolla E12 D4D. Od pewnego czasu kapie mi ropa. Jeździ normalnie, ale przy przyspieszaniu słychać, że coś się dzieje w silniku i nie chce przyspieszać.

POKRYWA OSŁONA SILNIKA TOYOTA COROLLA E12 2.0 D4D
POKRYWA OSŁONA SILNIKA TOYOTA COROLLA E12 2.0 D4D from archiwum.allegro.pl

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czy może gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika? Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Od Około Tygodnia Zauważyłem Brak Mocy.

Z takim o to przeserwisowałniem kupiłem swój nowy nabytek. Posiadam samochód toyota corolla e12 1,4 vvti. Powinna ona zgasnąć po częściowym nagrzaniu silnika.

Po Zamontowaniu Do Samochodu Silnik Bezproblemowo Odpalił, Jak Nowy.

Okazało się, że to czujnik wody w filtrze paliwa (czy coś takiego). Na wszelki wypadek poszukałem w necie instrukcji obsługi do toyoty yaris i generacji i jest tam jak wół napisane że niebieska kontrolka płynu chłodzącego informuje o niskiej temperaturze silnika. Zapach spalonego oleju (asfaltu) w kabinie w toyocie corolla e12.

Są To Pliki Instalowane W Urządzeniach Końcowych Osób Korzystających Z Serwisu, W Celu Administrowania Serwisem, Poprawy Jakości Świadczonych Usług W Tym Dostosowania Treści Serwisu Do Preferencji Użytkownika, Utrzymania.

Toyota corolla, 2002r., diesel, silnik 2.0 d4d. Czy może gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika? Nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów.

Po Dniach Główkowania, Myślenia I Szukania Po Forach Internetowych Już Nie Mam Siły I Zakładam Ten Temat.

15,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. D4d toyota corolla e12 2002 r. Czy ktoś orientuje sie czy da się ten.

Posiadam E12 2006R 14 D4D.

W okresie zimowym rozładował mi się akumulator. ( toyota yaris ) niebieska lampka temperatury. Forum toyoty | toyota corolla | kontrolka poduszki powietrznej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *