Czujnik Temperatury Wody Fiat Albea Gdzie Jest

Czujnik Temperatury Wody Fiat Albea Gdzie Jest

Czujnik Temperatury Wody Fiat Albea Gdzie Jest. #9 29 maj 2016 23:11. Gdzie znajduje się czujnik temperatury?

Fiat Punto Forum • Zobacz temat 1.2 8V Pasek rozrządu
Fiat Punto Forum • Zobacz temat 1.2 8V Pasek rozrządu from fiatpunto.com.pl

Wymiana banalnie prosta tylko trudny dostęp. Gdy woda powoli podchodzi do wrzenia ok. Dolna część składa się z czujnika zanurzonego w płynie chłodniczym, górna natomiast posiada gwint, którym się czujnik zakłada.

Mamy Dzisiaj Państwu Do Zaoferowania Nowy Czujnik Temperatury Zewnętrznej Do Samochodów Marki Fiat.

Może wasza wiedza i podpowiedzi, przydadzą się nam wszystkim. Czujnik temperatury wody, gdzie czujnik temperatury laguna ii wody, laguna i czujnik wskazania temperatury, czujnik temp wody laguna 1 98r najtaniej, laguna ii czujnik temperatury wody, czujnik temperatury do ar 156 1.8 ts, jak wyglada czujnik temperatury laguna 1.8, czujnik tem alfa 156 4 piny, alfa 156 czujnik temperatury wody, Jeżeli jest różnica to masz uszkodzony czujnik temperatury.

Łatwiej Odkręcić Obudowę Termostatu I Na Zewnątrz Wymieniać Czujnik.

Czy jest możliwe doposażenie pojazdu o tą funkcję? W poradniku tym przedstawimy sposób, w jaki zamontować go w fiacie panda ii. Doradzono mi wymianę czujnika temperatury, ale nie mogę go zlokalizować mógłby ktoś podać dokładne namiary gdzie go szukać, w którym miejscu albo fotkę gdzie.

Ma Ktoś Jakieś Rysunek, Zdjęcie Itp ?

Mam mały problem, a mianowicie przy małych obrotach jak włączę ogrzewanie to spada temperatura na wskaźniku, jednak nawiew jest ciepłego powietrza. #9 29 maj 2016 23:11. 576 ohm zacząłem zaglądać pod maskę i wynalazłem jakiś czujnik w obudowie zielonej z dwoma.

Gdy Woda Powoli Podchodzi Do Wrzenia Ok.

Typowe awarie czujników i ich objawy. Często dochodzi do dostania się wody do czujnika i jego awarii, co objawia się błędnymi wskazaniami temperatury lub całkowitym brakiem odczytu. Wentylator wcale sie nie zalacza.

Tak Tylko Zastanawia Mnie Jeszcze Jedna Rzecz Bo W Chłodnicy Jest Czujnik Temperatury Ale Kiedyś Próbowałem Na Krótko Podłoczyć Wentylatory Żeby Je Sprawdzić I Zwarłem Te Przewody Od Niego I Wentylator Sie Nie Włączył Ale Jak Rozgrzałem Auto Wentylator Się Normalnie Włączył A Kostka Na Czujniku W Chłodnicy.

U mnie temperatura jest w normie ale lekko powyzej 90° wskaznik nagle leci na full i wali komunikat ze silnik przegrzany, po czym jak jade to temperatura nagle spada do poprzedniej wartości (ok 90°). Czy ktoś wie gdzie te diabelstwo się chowa? Posiadam fiata ideę 1,4 w wersji 8 zaworowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *