Czujniki Cisnienia Mazda Cx-3

Czujniki Cisnienia Mazda Cx-3

Czujniki Cisnienia Mazda Cx-3. Czujnik ciśnienia powietrza w oponach bhb637140a9a. W tym 23% vat, nie zawiera kosztów dostawy.

เติมลมยางแค่ไหนถึงจะพอดี ? Tips ง่าย ๆ ดูได้ด้วยตัวเอง
เติมลมยางแค่ไหนถึงจะพอดี ? Tips ง่าย ๆ ดูได้ด้วยตัวเอง from chobrod.com

Nie masz pewności czy dana część pasuje do twojego samochodu. Wszystkie zakupione przez klientów czujniki. Koncern który wyprodukował czujnik ciśnienia w oponie mazda 3, cx30 73901225 jest huf.

Najlepsze Marki Auto Części Do Twojego Samochodu Z Jednego Źródła » Darmowa Dostawa Od 390 Pln

Jeśli towaru nie mamy na stanie prosimy użyć opcji „zapytaj o dostępność”. Czujnik ciśnienia powietrza w oponach bhb637140a9a. Masz 14 dni na zwrot towaru.

Kup Online, A My Dostarczymy Ją Na Dowolny Adres Na Terenie Europy I.

Wciśnij start bez uruchamiania silnika, przytrzymaj chwilę przycisk tpms aż piknie. Nie masz pewności czy dana część pasuje do twojego samochodu. Oferta oryginalnych felg i kół do samochodów marki mazda.

Nie Masz Pewności Czy Dana Część Pasuje Do Twojego Samochodu.

+48 68 324 82 58. Jedna sztuka czujnika cisnienia mazda. Stan nowy producent części mazda (oryginalne oe) 130, 00 z.

Hjs 92 09 1044 Czujnik, Ciśnienia Spalin.

Pomiar ciśnienia jest na podstawie czujników absu, jak spada ciśnienie w danym kole, to zmniejsza się jego średnica zewnętrzna, zatem to koło zaczyna. Oszczędność w kosztach dostawy darmowa wysyłka na terenie polski dotyczy zamówień, które przekraczają kwotę 380 pln, z wyjątkiem artykułów wielkogabarytowych, opon lub części podlegających kaucji. W tym 23% vat, nie zawiera kosztów dostawy.

W Cx3 Nie Ma Tpms.

Kod producenta tej części to 73901225, numer oryginału to bdel37140. Czujników z nakrętkami, wymagany dodatkowo do montażu felg aluminiowych. Czujnik w kole, system kontroli ciżnienia w.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *