Czym Czyscic Zawór Egr 2.2 Cdi Mercedes Vito

Czym Czyscic Zawór Egr 2.2 Cdi Mercedes Vito

Czym Czyscic Zawór Egr 2.2 Cdi Mercedes Vito. Usunięcie zaworu egr w pojeździe mercedes vito w639 z silnikiem 109 cdi 95 km 70 kw. Jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z.

2.7 V6 HDI AutoKrak.PL
2.7 V6 HDI AutoKrak.PL from www.auto-krak.pl

Mercedes vito, cdi, vito, zawór, komputer, mały, zatarty, egr, kod, koło, p1403. Tak jak pisałem egr w środku jest czysty bez nagaru. A wiec jest to sprinter 311 cdi z 2003r.kupiłem go tydz temu i wszystko było ładnie pieknie na probnej jezdzie,jak go nabyłem okazało sie ze po przejechaniu kilku km auto traci moc;/czasami wystarczy go wtedy zgasic i odpalic raz jeszcze i auto idzie znowu dobrze ale tylko na jakis czas.raz próbowałem go.

Mercedes Vito 2,2 Cdi 2001 R Problem Z Agr;

Forum mercedesa | mercedes sprinter | egr. Po skasowniu błedu pare może parnaście kilometrów jest ok pożniej znów to samo, brak mocy. Stan używana w bardzo dobrym stanie nie uszkodzona jak.

Części Samochodowe » Osobowe 80 Zł.

Układ, zawór egr w mercedes vito ii 115 2.2 cdi 150 km jest dla właściciela pojazdu przyczyną wielu kłopotów i awarii, jego niesprawność objawia się zacięciem w pozycji otwartej i jest często porównywana do nieszczelnego układu dolotowego, gdy układ egr zaczyna sprawiać kłopoty objawia się to obfitym kopceniem samochodu i w większości wypadków ecu. Wykorzystując posiadaną wiedzę, wykonujemy odpowiednie czynności, które sterują. Można spokojnie wyłączyć egr jak jest zacięty w pozycji zamkniętej.

A Wiec Jest To Sprinter 311 Cdi Z 2003R.kupiłem Go Tydz Temu I Wszystko Było Ładnie Pieknie Na Probnej Jezdzie,Jak Go Nabyłem Okazało Sie Ze Po Przejechaniu Kilku Km Auto Traci Moc;/Czasami Wystarczy Go Wtedy Zgasic I Odpalic Raz Jeszcze I Auto Idzie Znowu Dobrze Ale Tylko Na Jakis Czas.raz Próbowałem Go.

Ow zapadka (okragla blaszka) ma z jednej strony wyciecie i nie wiem czy powinno byc one ustawione na gorze czy na dole. Problem jakie występował w tym. Zawór egr mercedes vito 611 638 2.2 cdi 6110900954.

Cdi Dochodzi 200 Tyś Km , Zadbany , Pracuje Wzorowo , Nie Faluje , Nie Dymi W Pełnych Zakresach Obrotów.

Tylko trzeba wgrać nowa mapkę do sterownika aby parametry się zgadzały. Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji! Mercedes vito, cdi, vito, zawór, komputer, mały, zatarty, egr, kod, koło, p1403.

Aktualnie Przeglądasz Stronę Jako Gość.

Tak jak pisałem egr w środku jest czysty bez nagaru. Układ, zawór egr w mercedes vito ii 111 2.2 cdi 109 km jest dla właściciela pojazdu przyczyną wielu kłopotów i awarii, jego niesprawność objawia się zacięciem w pozycji otwartej i jest często porównywana do nieszczelnego układu dolotowego, gdy układ egr zaczyna sprawiać kłopoty objawia się to obfitym kopceniem samochodu i w większości wypadków ecu przechodzi w tzw. Witam kolegów odczytałem diagunem błędy z vito 2006 rok 2.2 cdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *