Dane Techniczne Mazda Cx-7 Suv 2Disel

Dane Techniczne Mazda Cx-7 Suv 2Disel

Dane Techniczne Mazda Cx-7 Suv 2Disel. Mazda cx 7 2.2 diesel opinie. Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce.

MAZDA CX7
MAZDA CX7 from www.encyklopedia.moto.pl

2.2 diesel 173 km sprawdź szczegóły! W gamie tych pierwszych motorów odbiorca miał do czynienia z silnikiem o pojemności skokowej wynoszącej 2,3 litra i o zróżnicowanych mocach: Na polskim rynku były dostępne wyłącznie modele z napędem na cztery koła w wersji z manualną skrzynią biegów.

Posiadamy Największą Bazę Ocen I Opinii W Polsce.

Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Nawiązania do sportu są także we wnętrzu. Na polskim rynku były dostępne wyłącznie modele z napędem na cztery koła w wersji z manualną skrzynią biegów.

To Zasługa Smukłego Przodu I Mocno Pochylonej Przedniej Szyby.

Super suv, sprawdza się zarówno jako pojazd rodzinny, z drugiej strony daje radość z jazdy. Użytkownik mk ocenił swój model na 5.00. Co o nim sądzą użytkownicy w badaniu wyboru kierowców?

Zastosowana Technologia Skyactive Sprawia, Że Ten Kompaktowy Suv Może Pochwalić Się.

2.2 diesel 173 km sprawdź szczegóły! Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Ab 4675 x 1870 x 1645 mm.

Dobrze Prowadzi Się Po Jezdni W Lekkim.

163 km, 238 km oraz 260 km. To samochód teoretycznie przygotowany pod gusta europejskich klientów. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.

W Gamie Tych Pierwszych Motorów Odbiorca Miał Do Czynienia Z Silnikiem O Pojemności Skokowej Wynoszącej 2,3 Litra I O Zróżnicowanych Mocach:

Znajdziesz wszystkie informacje o tym samochodzie na jednej stronie. Najważniejsze informacje o wybranym samochodzie (wymiary, osiągi, zużycie paliwa, silnik i wiele. Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *