Dlaczego Samochód Mocne Dymu Na Biało

Dlaczego Samochód Mocne Dymu Na Biało

Dlaczego Samochód Mocne Dymu Na Biało. Należy zatem sprawdzić czy istnieje korelacja między pogodą, a występowaniem białego/siwego dymu. W zależności od koloru dymu problem ten może być bardzo poważny lub nie.

DIESEL BIAŁY DYM
DIESEL BIAŁY DYM from uszczelkapodglowica.blogspot.com

Witam ponownie jeszcze jedno pytanie. Dymi na czarno nie dopala paliwa; 30 sekundach przestaje kopcić i kopcenie powraca dopiero przy kolejnym odpalaniu tylko i wyłącznie na zimnym silniku.

Czy To Jednak Oznacza, Że Całkowicie Wyeliminowały Możliwość Wydobywania Się Dymu Z Rury Wydechowej?

Jeśli nasz samochód dymi na biało przy ciepłej i suchej pogodzie, rozwiązania trzeba szukać znacznie głębiej i nie obędzie się bez poważnej naprawy. Może być spowodowany gromadzeniem się kondensatu i nie mieć żadnych widocznych i Biały dym z rury wydechowej w tdi.

Na Jakieś 90% Obstawiam, Że U Ciebie To Wystąpiło.

Ford mondeo mk3 szarpie silnikiem i dymi na biało witam panów, pierwszy raz zabieram głos na jakimkolwiek forum, więc jeśli będzie coś nie tak to proszę o podpowiedzi. Kolor wywołany jest spalaniem oleju silnikowego, który na skutek usterki wycieka do komór spalania. To oznaka mieszania się paliwa oraz wody, a właściwie pary wodnej.

Nowoczesny Diesel Może Wyrzucić Z Wydechu Czarny Dym Tylko Przez Chwilę Podczas Rozruchu Silnika, Gdy Ten Zacznie Pracować.jeżeli Pojawia Się W Jakiejkolwiek Innej Sytuacji, Oznacza To, Że W Silniku Jest Dużo Sadzy.

Auto od początku, jak kupiłem w sierpniu było mułowate i jak był zimny, to na biegu jałowym telepało silnikiem, ale nie kopcił.gdzieś w necie wyczytałem, że może to być wina zaworu egr, więc dwa dni temu zdemontowałem dolot, wyciągnąłem zawór egr i go poczyściłem, bo był zasyfiony,. Gdy odpalam auto po nocy to oczywiście ładnie odpala bez żadnego długiego kręcenia ale z wydechu wydobywa się biały i może lekko błękitny dym. W sobotę pojechałem na stacje paliw zatankowałem umyłem samochód karszerem i na pierwszych światłach widzę w lusterku kłęby białego dymu wydostające mi się z rury wydechowej , na początku myślałem ze nalałem wody do rury wydechowej i po porządnym niegazowaniu wydawało sie ze pomogło.

Dymienie Diesla Na Czarno, Jeśli To Diesel Z Lat 90.

Podam kilka cennych rzeczy które sprawdziłem: W warunkach warsztatowych (a można też samodzielnie kupić tester uszczelki pod głowicą) łatwo sprawdzić, czy do płynu chłodniczego dostają się spaliny. Wysiłki inżynierów powodowane przez restrykcyjne przepisy emisyjne przyniosły nową jakość na rynku samochodów osobowych.

Twój Przebieg Dobrze Się W Nią Wpisuje.

W zależności od koloru dymu problem ten może być bardzo poważny lub nie. Dymi na biało i to gość mocno aż robi się gęsta chmura białego dymu. Przyczyną może być za mało powietrza;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *