Fiat 126P Jak Włącze Ssaie Na Zimnym Silniku To Gaśnie

Fiat 126P Jak Włącze Ssaie Na Zimnym Silniku To Gaśnie

Fiat 126P Jak Włącze Ssaie Na Zimnym Silniku To Gaśnie. Volkswagen bora 1,9 tdi problem z esp na zimnym silniku. I mam z nią pewien problem mianowicie:

Silnik Fiat 126P - Wyciek Paliwa Z Gaźnika Oraz Problem Z Odpaleniem | Forum Mechaników Samochodowych
Silnik Fiat 126P – Wyciek Paliwa Z Gaźnika Oraz Problem Z Odpaleniem | Forum Mechaników Samochodowych from forum-mechanika.pl

Odpalam samochodzik na ssaniu, lub też bez ssania i wygląda to tak uruchamia się i auto zaczyna skakać tak jakby. Zdjęcia lewej i prawej lampy kabelków lampa lewa lampa prawa Volkswagen bora 1,9 tdi problem z esp na zimnym silniku.

Prosze O Porady I Naprowadzenie Na Sedno Problemu, Z Góry Dziękuje

Bywają dni że na zimnym silniku kiedy. Wymienilem swiece chodzil jak nowy lecz po chwili swiece sa zakopcone i zalane. Odpalam drugi raz i to samo lecz jak dodam gaz to czasami jest ok, a czasami gaśnie.

Jest Slaby Jak Wcisne Gaz Dusi Sie I Po Chwili Wchodzi Na Obroty Lecz Zaraz Znowu Sie Dusi Wyregulowalem Gaznik Wszystko Dobrze Lecz Po 500M Znowu Wszystko Sie Powtarza.

Zaczęło się to po wymianie świec. Witam mam problem z tylnymi światłami w fiacie 126p, nie mogę sobie poradzić z ich podłączeniem, podłączam tak jak na schemacie elektrycznym i dalej nie działają, proszę o pomoc. Problem występuje na zimnym silniku czasami na ciepłym.

Badania Instalacji Na Pojazdach Obejmują:

I zamiast obroty rosnąć to nagle maleją i gaśnie. Nie wiem czy to miało wpływ czy to zbieg okoliczności. Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem świateł.

I Mam Z Nią Pewien Problem Mianowicie:

Zdjęcia lewej i prawej lampy kabelków lampa lewa lampa prawa Czesc w moim kaszlaku mam nastepujacy problem: Akumulator sprawny wtryski nie leją.

Kiedy Odpalę Auto I Próbuje Jechać Nim Silnik Zagrzeje Się Do 90 Stopni Na Wskaźniku To Silnik Zaczyna Przerywać, Przerywa Raz Mocniej Raz Słabiej Jak Mu Się Podoba.

Odpalam samochodzik na ssaniu, lub też bez ssania i wygląda to tak uruchamia się i auto zaczyna skakać tak jakby. Alfa romeo na zimnym silniku odpala za trzecim razem witam ostatnio zauważyłem że moje autko od czasu do czasu na zimnym silniku odpala za trzecim razem. Opinie, porady, problemy techniczne, oceny, wszystko na temat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *