Hyundai Coupe Gk Rozstaw Kół

Hyundai Coupe Gk Rozstaw Kół

Hyundai Coupe Gk Rozstaw Kół. Hyundai coupe gk coupe 2.7 at (167 km) marka: Nakrętki do felg hyundai coupe (gk) wpływa na poprawność pracy całego układu.

Hyundai Coupé GK
Hyundai Coupé GK from www.car.info

Jeżeli część samochodowa została uszkodzona albo skończył się jej okres eksploatacji, zamawiaj w naszym sklepie online nowe części w przystępnych cenach. Sprawdź jak dobrać plastikowe dystanse do felg, śruby i nakrętki Niedrogie szęści zamienne do samochodów dla hyundai coupe ii (gk) 2.0 gls benzyna 2003 143 km oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów akcesorii samochodowych i części jakości oem

Nakrętki Do Felg Hyundai Coupe (Gk) Wpływa Na Poprawność Pracy Całego Układu.

Hyundai coupe w wersji gk 2.0 mt (143 km) to samochód osobowy z nadwoziem typu coupe produkowany w latach od 2001 do 2005 roku. Średnica felgi odpowiada wielkości opony, czyli opona np. Zawiera 23% vat , darmowa wysyłka

Hyundai Tiburon Gk Coupe 2.7 At (172 Km) Marka:

205/55r16 ma również średnicę 16 cala i pasuje na felgę o średnicy 16 cala. Pierwsza część jest szerokością felgi, a druga jej średnicą, np. Newsy, testy i recenzje test:

Tabela Otworów Centrujących Piast Samochodów , Rozstawy Felg Wg.

Auto w potrzebie części dla ciebie niedrogie szęści zamienne do samochodów dla hyundai coupe ii (gk) 2.0 benzyna 2001 136 km oferuje nasz sklep internetowy ️ oferujemy ogromny wybór wszystkich typów akcesorii samochodowych i części jakości oem 6,5×16 oznacza felgę o szerokości 6,5 cala oraz średnicy 16 cala. Sprawdź jak dobrać plastikowe dystanse do felg, śruby i nakrętki

Wybierz Auta, Które Cię Interesują I Sprawdź, Jak Różnią Się Ich Parametry.

Hyundai coupe w wersji gk f/l2 lift 2.0 at (143 km) to samochód osobowy z nadwoziem typu coupe produkowany w latach od 2007 do 2009 roku. Najczęściej kupowane produkty do samochodów hyundai coupe (gk) benzyna 1.6 16v. Model ten otrzymał czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 1975 cm³ (2l) osiągający maksymalną moc 143 km i maksymalny moment obrotowy na poziomie 186 nm.

Jeżeli Część Samochodowa Została Uszkodzona Albo Skończył Się Jej Okres Eksploatacji, Zamawiaj W Naszym Sklepie Online Nowe Części W Przystępnych Cenach.

Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Rozstaw oznacza średnicę okręgu na jakim. Jeżeli znacie wymiary innych modeli tej marki to piszcie poniżej, zachowując podobny schemat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *