Hyundai Coupe Nierówne Wolne Obroty

Hyundai Coupe Nierówne Wolne Obroty

Hyundai Coupe Nierówne Wolne Obroty. Falowanie obrotów po włączeniu klimatyzacji może być związane zarówno z samym silnikiem jak i z układem klimatyzacji. Na razie spróbuj pojeździć z odpiętą sondą, może w ten sposób spadnie ci spalanie.

Audi prologue piloted driving Concept (2015) Galerie
Audi prologue piloted driving Concept (2015) Galerie from www.autocentrum.pl

Nieprawidłowe obroty mogą wynikać z uszkodzenia układu sterującego lub mechanicznego uszkodzenia samego układu biegu jałowego. Przez baczek » 18.sty.2006 19:28:22. Wolne obroty silnika witam, mam problem z hyundai i 30 1,4 benzyna+ gaz rocznik 2013 po lifcie, a mianowicie na zimnym jak i na ciepłym silniku mam 600 ob min.

( Fiat Cinquecento ) Falujące Obroty Silnika.

Mam lantre z takim samym silnikiem, z tego samego roku, przebieg podobny i wystepuje u mnie ten sam problem falowania obrotow.co wykonalem: Po kilku dniach objawy sie zwiększyły. Mam lantre z takim samym silnikiem, z tego samego roku, przebieg podobny i wystepuje u mnie ten sam problem falowania obrotow.

Gdy Silnik Jest Zimny Bądź Letni Ok 30Stopni Silnik Ma Nierówne Obroty Falują Na Jałowym Biegu, Dusi Go Do Ok 3000Obr/Min Pow Sie Zbiera Natomiast Delkiatniej Naciskając Gaz Samochód Gasnie.

Czasami wystarczy oczyścić zaśniedziałe styki przewodów lub wtyczkę. Mam lantre z takim samym silnikiem, z tego samego roku, przebieg podobny i wystepuje u mnie ten sam problem falowania obrotow. Tematy o wolne obroty hyundai, silnik trzęsie przy wolnych obrotach.

Przez Baczek » 18.Sty.2006 19:28:22.

Teraz też zauważyłem dziwną rzecz, ze jak jest na ssaniu troszkę dotknę gazu to już obroty idą w górę i powoli z opuźnieniem wracają. Obroty biegu jałowego ustala komputer na podstawie sygnałów, które zbiera z czujników rozmieszczonych w całym silniku. W tym celu wykorzystujemy sposoby opisane powyżej.

Na Razie Spróbuj Pojeździć Z Odpiętą Sondą, Może W Ten Sposób Spadnie Ci Spalanie.

[coupe 1.8] nierówne obroty audi. Ja się męczyłem z falującymi obrotami jakieś pół roku w mazdzie 6 silnik 2.3 166km. Nowy zawór (lub sterujący nim silniczek krokowy) kosztuje zwykle od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Mianowicie Ma Nierówne Wolne Obroty, Długo Trzyma Ssanie, Nawet Jak Postoi Troche W Ciepłym To I Tak Się Załączają.

Clio 1,4 rok 1999, nierówna praca silnika na wolnych obrotach,. Wolne obroty silnika witam, mam problem z hyundai i 30 1,4 benzyna+ gaz rocznik 2013 po lifcie, a mianowicie na zimnym jak i na ciepłym silniku mam 600 ob min. [coupe 2.3 ng] falujące obroty już nie wiem co może być przez kornel » 21.sty.2007 21:31:54 użyłem opcji szukaj i nie znalazłem odpowiedzi na moje pyatnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *