Jak Siłą Dokrecic Głowice Subaru Forester

Jak Siłą Dokrecic Głowice Subaru Forester

Jak Siłą Dokrecic Głowice Subaru Forester. Montaż instalacji to 3000 zł. Jak dokręcić głowice w silniku 1,4 boxer??

SUBARU FORESTER FA20 FA20F 2,0 XT AWD SILNIK KPL
SUBARU FORESTER FA20 FA20F 2,0 XT AWD SILNIK KPL from archiwum.allegro.pl

Tabela wartości momentów dokręcania śrub. 2.5 at (167 km) subaru forester 1 generacji crossover 2.0 at (170 km) Jak dokręcić głowice w silniku 1,4 boxer??

Znajdziesz Tutaj Również Informację O Rozmiarze Klucza Dedykowanym Do Danej Śruby.

W poniższej tabeli prezentujemy optymalne momenty dokręcania śruby śrub oraz nakrętek z gwintem zwykłym i drobnozwojnym z podziałem na odpowiednie średnice. Forester, impreza, legacy, outback, xv lub zadaj własne pytanie. Ktos wie moze jak dokrecic glowice w silniku 1,4 boxer??

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Z jaką siłą dokręcic głowice yamaha tzr125 przez budziniak19 » 31/10/2009, 20:57 mam pytanie z jaką siłą powinienem dokrecic głowice?? Subaru typowe usterki i serwisowanie. Darmowa dostawa w 24h i bezproblemowy zwrot.

Wyposażony W Niezawodny Napęd Symmetrical Awd Oraz Silnik Subaru Boxer, Forester Zawsze Łączy W Sobie Zarówno Grację Jak I Wydajność, I To W Momentach Gdy Potrzebujesz Tego Najbardziej.

Montaż instalacji to 3000 zł. Aktualne informacje i rekomendacje dla użytkowników otomoto dowiedz się więcej. Untuk keterangan dari interior dan ekterior dari subaru forester adalah sebagai berikut

Samochód Bazuje Na Podwoziu Późniejszych Generacji Subaru Impreza.

Witam chciał bym się dowiedzieć czy warto kupić. Straz miejska odholowala mi forka (tzn.zlecila to idiotom) Jak dokręcić głowice w silniku 1,4 boxer??

Pełna Gwarancja I Fachowe Doradztwo.

Lub od 2 pln/mc oblicz » 788 wyświetl numer. Nie rozumiem po co się odkręca 180 stopni jak po 30 stopniach nakrętki są luźne. Subaru forester iii 2.0d głowica lewa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *