Jak Wprowadzić Kod Do Radia Renault Scenic

Jak Wprowadzić Kod Do Radia Renault Scenic

Jak Wprowadzić Kod Do Radia Renault Scenic. Zanim zaczniemy poszukiwania kodu w necie, warto przeszukać posiadaną instrukcję radia, samochodu etc. Aby zatwierdzić kod trzeba pociągnąć potencjometr do siebie.

philips renault Re kod do radia scenic 22dc593/72L
philips renault Re kod do radia scenic 22dc593/72L from www.elektroda.pl

Teraz po akceptacji kodu (czterech zer) pojawił się napis code. Nie ma zależności pomiędzy cyfrą guzika a cyfrą kodu. Wprowadzanie kodu do radia radiostacja 6010.

Napewno Nie Jest To Przykładowy Kod Z Ksiązki Obsługi.

Wprowadzanie kodu do radia radiostacja 6010. Gdy je włączałem wcześniej były 0000 (cztery zera). Z reguły powinien być na kartce wielkości wizytówki z logo renault i numerem seryjnym radia.

Udało Się Kombinację Kodu Należy Wpisać Guzikami W Panelu.

Kółeczkiem kręcisz na właściwą cyfrę, która odpowiada danej cyfrze w twoim kodzie, jak ją ustawisz, od dołu sterowania przy kierownicy jest jedyny przycisk, klikasz celem zatwierdzenia właściwej liczby.jak wpisać kod? Aby zatwierdzić kod trzeba pociągnąć potencjometr do siebie. Oczywiście taki sam sposób działa w każdym renault oraz w markach pochodnych.

Gdzieś Może Znajdować Się Naklejka Z Podanym.

Kod do radia od renault scenic 1998. Oczywiście taki sam sposób działa w każdym renault oraz w markach pochodnych. Prosze o kod do radia renault scenic 2004 rok 8200300859tx553 rnrd045020 fd1005450202914.

Na Koniec Dłużnej Trzymasz 6 Celem Zapamiętania Kodu.renault Clio Ii, Wyswietlacz + Radio.

Teraz już nie ma możliwości zmiany kodu. Prosił bym o dokładny opis tej czynności. Jak znaleźć kod do radia renault scenic?

I Mam Pytanie Po Wlaczeniu Radia Na Wyswiatlaczu Sie Nic Nie Pojawia A Jak Pare Razy Powciskam Klawisze To Tylko ,,Pika.

Nie ma zależności pomiędzy cyfrą guzika a cyfrą kodu. W filmie ukazałem jak poprawnie wprowadzić kod do radia w renault lagunie. Sytuacja jest taka, że przy włączaniu radia pojawiają się 4 zera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *