Jak Zatwierdzić Kod Radia Nissan Micra

Jak Zatwierdzić Kod Radia Nissan Micra

Jak Zatwierdzić Kod Radia Nissan Micra. Mam kod do radia (taka oryginalna karteczka od nissana) i teraz jak wpisać kod? Calculate your car radio activation code without having to travel miles to a dealer.

Rozkodowanie radia Szczecin kod do radia AUDI VW Nissan
Rozkodowanie radia Szczecin kod do radia AUDI VW Nissan from sprzedajemy.pl

Ja miałem podobny problem z grundigiem, znałem kod ale nie szło go zatwierdzić. Ale nim zdecydujemy się poszukać pomocy w serwisie, warto spróbować rozkodować radioodbiornik. Radio jest już podłączone, wpisywałam kod i zatwierdzałam ^ a potem próbowałam też zatwierdzać pty/ta ale w obu przypadkach ciągle jest cisza i już nie mam pomysłu gdzie popełniam błąd.

Ja Dostałem Taki Świstek/Naklejkę Przy Zakupie.

The unit's identification serial number is required, which you can find on display (for some models) or the rear label. Nissan note accenta 1,4 2006 radio oznaczone nissan po raz pierwszy został rozłączony akumulator na czas naprawy samochodu i radio się zablokowało. The unit's identification serial number is required, which you can find on display (for some models) or the rear label.

Mam Problem Z Radiem W P11 2001R,Przełączniki W Radiu Nie Spełniają Określonych Funkcji,I Za Każdym Razem Jest Inaczej Klawisze Włączają Inną Funkcję.co Jakiś Czas Po Uruchomieniu Udaje Się Że Jest Tak Jak Powinno Być.proszę O Pomoc Może Ktoś Miał Taki Przypadek.dodam ,Że Radio Jest Fabryczne.

Kod do radia powinieneś dostać osobno ,tzn,razem z kluczykami.zawsze jest dodawany taki kartonik z kodem do radia.w żadnej książce tego nie znajdziesz.dla własnej wygody właściciel powinien wpisać w te okienka kod.jedyne wyjście to do serwisu,i tam za drobną opłatą powinni znaleźć. Mam oryginalny kartonik z 4 cyfrowym kodem i. Jak nie masz spróbuj wyciągnąć radio odłączyć a następnie podłączyć z powrotem wszystkie wtyczki.

Witam Jak W Temacie Posiadam Kod Tylko Nie Wiem Jak Go Wprowadzic Do Radia Radio Seryjne Nissan Primera 2.0 97R Radio Blaupunkt.

( wcisnąć 1 o jedno wciśnięcie więcej niż wpisywana cyfra kodu ponieważ na początku są 4 kreski. Mam problem z zatwierdzeniem kodu w radiu. Calculate your car radio activation code without having to travel miles to a dealer.

Radio Code Generator Compatible With Most Cars And Radio Models.

Jak pisze safe to jest potrzebny kod i nic nie zrobisz. Nissan p11 2001r klawisze wykonują różne funkcje. Kod do radia nissan wysyłamy sms bądź mailem.

Może Ktoś Wie Jak Wymontować.

Skoro mój kod największą liczbę ma 8 a w radiu jest do 6. Witam przejrzałem już parę tematów na temat tego radia ale dalej nie wiem co i jak. Ja miałem podobny problem z grundigiem, znałem kod ale nie szło go zatwierdzić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *