Jakie Cisnienie Powinna Dawać Pompa Paliwa Kia Sportage

Jakie Cisnienie Powinna Dawać Pompa Paliwa Kia Sportage

Jakie Cisnienie Powinna Dawać Pompa Paliwa Kia Sportage. Jakie ciśnienie powinna dawać pompa paliwa 735i. Moj xedos6 ma problem przy odpalaniu kreci kreci tak jakby nie mial iskry lub paliwa lecz iskre daje od samego poczatku jak zaczyna krecic po sprawdzeniu cisnienia pompy paliwa wyszlo ze ma 2 do 3 atmosfer a po zgaszenie silnika wogole nie ma cisnienia, wiec moze gdzies uklad jest nieszczelny czy ktos wie jakie powinno byc konkretnie cisnienie pompy paliwa bo i.

Problemy Z Ciśnieniem Paliwa W Układach Common Rail - Motofocus.pl
Problemy Z Ciśnieniem Paliwa W Układach Common Rail – Motofocus.pl from motofocus.pl

Wymienialem ostatnio wklad pompy (meat&doria) i pani mi powiedziala ze ma 3 bary ale nie przykulem do tego wiekszej uwagi. Dochodzi w koncu do momentu ze. O wewnątrzbiornikowych pompach często mówi się niskociśnieniowe, ale nie dlatego, że wytwarzają niskie ciśnienie, lecz dlatego, że w nowoczesnych autach są jeszcze pompy wytwarzające znacznie wyższe ciśnienie, zwane wysokociśnieniowymi lub po prostu.

Po Wymianie Pompy, Ciśnienie Prawidłowe.

Brak/niskie ciśnienie za pompą powinno wskazywać na sitko lub uszkodzenie pompy paliwa. A, że zapytam, w którym miejscu mierzysz ciśnienie? Jakie ciśnienie powinna dawać pompa paliwa 735i.

Pierwsze Sygnały Uszkodzenia, Które Zaczyna Się Stopniowo, Można Zaobserwować, Gdy Pojawiają Się Problemy Z Rozruchem.

Wiąże się to z zapotrzebowaniem na paliwo, które dostarcza pompa. Mam pytanie, mianowicie mój esperak nie za bardzo chce pracować na benie. 5 • strona 1 z 1.

Błędów Brak, Pompa Nie Daje Ciśnienia Na Listwe, Do Pompy Układ Szczelny Paliwo Dochodzi.

Do tego trudno ją zdiagnozować. Wklad jest bez zawoeka zwrotnego (zamontowalem oddzielny) i jak dodaje gwaltownie wiecej gazu to auto sie dlawi i nie jedzie podejrzewam brak cisnienia. Zwracam się z prośbą o zdjęcie pompki paliwa w zbiorniku kia sportage 2.0 97 r.

Zwykła Pompa Potrzebuje Tylko Sygnał Na Zawór Odcinający Paliwo.

Następnie zaciśnij kombinerkami przewód paliwowy powrotny. Podłączasz tester sondy lambda i widac. Dochodzi w koncu do momentu ze.

Jakie Ciśnienie Powinna Dawać Pompa Paliwa 735I.

Regulator ciśnienia paliwa to niewielki podzespół, który pełni ważną rolę w układzie zasilania paliwem. Wiem że sprawna pompa powinna. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy cię.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *