Jako Zamiennik Pompa Paliwowa Nissan Note 1.4

Jako Zamiennik Pompa Paliwowa Nissan Note 1.4

Jako Zamiennik Pompa Paliwowa Nissan Note 1.4. 1 czujnik tlenu przed katalizatorem 2 czujnik ciśnienia bezwzględnego w kolektorze i czujnik temperatury powietrza 3 pompa paliwa 4 czujnik temperatury chłodziwa 5 wtryskiwacz 1 6 wtryskiwacz. Kupuj w korzystnej cenie czujnik przepustnicy dla nissan note i (e11, ne11) 1.4 cr14de 88 km, 2006 w naszym sklepie online możesz tanio kupić potencjometr przepustnicy oś przednia, oś tylna, po stronie kierowcy, po stronie pasażera, z obu stron, z tyłu i inne

Ford Galaxy mk1 lift pompa paliwowa paliwa nakrętka 2.3
Ford Galaxy mk1 lift pompa paliwowa paliwa nakrętka 2.3 from sprzedajemy.pl

Jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług. Note ma 5 lat i 62000km przebiegu z wierzchu pasek był ok ale na rowkach miał już kilka pęknięć i w porównaniu do nowego guma była dużo sztywniejsza. Pompa paliwa paliwowa nissan micra k12 170409u01.

Podczas Spokojnego Przyspieszania Również Taka Turbo Dziura Się Deliaktnie Pojawia.

Napisano 19 czerwca 2012 (edytowane) sama wymiana nie jest zbyt skomplikowana, ale dojście kłopotliwe. Witam, tak jak w temacie nissan note 1.4 z lpg ma spore problemy z odpaleniem jak postoi. Wyszukaj według numeru vin, numeru produktu, marki, modelu, roku, kategorii produktu lub marki.

Nasze Instrukcje Krok Po Kroku Pomogą Ci Przeprowadzić Każdą Naprawę Lub Wymienić Dowolną Część W Samochodzie.

Jadąc spokojnie i utrzymując obroty tak między 2000 a 2700 trzymając pedał gazu w jednej pozycji auto samo delikatnie na chwilę odpuszcza i po chwili wraca. Kupującpompy paliwowe do nissan note, zaleca się sprawdzić czy dany część pasuje do konkretnego samochodu. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów.

Pacjent Note 1,4 Z 2009 Roku, Przebieg 160 Tys.

Przepustnica 03g128063j 2.0 tdi gwarancja. Pompa paliwa nissan najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Części zamienne są dostarczane w fabrycznym opakowaniu.

Części Zamienne Są Dostarczane W Fabrycznym Opakowaniu.

Nissan micra k12 pompa paliwa benzyna. W katalogu 2407.pl znajdziecie oryginalne pompy paliwowe do nissan note o pojemności silnika 1.2, 1.4, 1.5, 1.6 litra, a także zamienniki oryginalnych części. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Według modelu, modyfikacji i roku produkcji samochodu primera (p12). Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *