Jeep Cherokee Olej Do Skrzyni Bieguw Automatycznej

Jeep Cherokee Olej Do Skrzyni Bieguw Automatycznej

Jeep Cherokee Olej Do Skrzyni Bieguw Automatycznej. Zapraszamy do naszego serwisu na nową usługę wymiany oleju w technologii dynamicznej. Bosch 3 397 008 536.

Olej do skrzyni biegów automatycznej ATF+4 op.4l JEEP
Olej do skrzyni biegów automatycznej ATF+4 op.4l JEEP from www.pompa-paliwa.pl

Bądź pierwszy i napisz recenzję. Bosch 3 397 008 536. Nasz szeroki wybór wysokiej jakości i przystępnych cenowo części zamiennych pomoże ci naprawić jeep i zaoszczędzić pieniądze!

Czy To Musi Być Dynamiczna Wymiana ?

Ten artykuł został dodany do twojego koszyka. W tym 23% vat, nie zawiera kosztów dostawy. Olej sprawdzamy na rozgrzanej skrzyni (trzeba przejechać kilkanaście.

Klient Trzyma W Ręce Dwa Oleje Spełniające Taką Samą Normę Serwisową Zalecaną Do Konkretnej Skrzyni Biegów, A Różnią Się Lepkością Np.

Olej mopar atf+4 przeznaczony jest do automatycznych skrzyń biegów. Bosch 3 397 008 536. Oznacza to, że olej odpowiada nie tylko za smarowanie, ale również za wytwarzanie ciśnienia potrzebnego do pracy przekładni.

Prawie Wszystkie Są Elementami Mechaniki Precyzyjnej.

Nasz szeroki wybór wysokiej jakości i przystępnych cenowo części zamiennych pomoże ci naprawić jeep i zaoszczędzić pieniądze! 【top oferta】⚡️ olej do automatycznej skrzyni biegów do jeep grand cherokee iii (wh, wk) 3.0 crd 4×4 211 km wygodnie zamówić online na autodoc szybka wysyłka i korzystne ceny obejrzeć teraz Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Skrzynie Automatyczne Jeep Pod Względem Budowy Należą Do Najbardziej Skomplikowanych Urządzeń Spotykanych W Samochodach Osobowych.

Uszczelka miski olejowej skrzyni automatycznej. 3 ¦ 1 z 1. Wpisz swój numer rejestracyjny i dowiedz się,.

Jeep Cherokee 2015 Latlitude 4*4 Benzyna 3.2 Automat.

Wymiana oleju przekładniowego w skrzyni automatycznej (at), nigdy nie była tak dokładna i skuteczna jak dotąd. Grand cherokee zj 1998 skrzynia model 42re lub 46re grand cherokee wj 4,0l 99/04 wersja amerykańska, skrzynia model 42re lub 44re grand cherokee wg 3,1l td 01/02 wersja europejska, skrzynia model 42re lub 44re. Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z jednego źródła » darmowa dostawa od 390 pln

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *