Kia Carens Pompa Paliwa Wewnatrz Baku

Kia Carens Pompa Paliwa Wewnatrz Baku

Kia Carens Pompa Paliwa Wewnatrz Baku. Vonski nie pogratulować stacji, tylko pojemności baku, która może być nawet o 10l większa od deklarowanej przez producenta. Pompa paliwa zbiornika baku kia sorento 3.5 v6.

[Rozwiązano] Kia sportage 2 crdi Jak chce to odpala 2
[Rozwiązano] Kia sportage 2 crdi Jak chce to odpala 2 from www.elektroda.pl

Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Sprawdź egr,trzeba zobaczyć do baku bo hyundai/kia miały wadliwe baki gdzie odklejała się farba w zbiorniku i zatykało sitko pompki w baku. Raczej zawór zwrotny jest potrzebny do pompy tandem od filtra.

Dolałem 5 Litrów Z Karnistra, Ale Nadal Nie Mogę Odpalić Pojazdu.

Proszę o pomoc zanim koszty serwisowe przewyższą wartość samochodu. 10) carens ii crdi wbracje kierownicy na wolnych obr. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Pompa Paliwa W Baku Pracuje.

Zobacz pompy paliwa kia (oryginalne oe) w układ paliwowy z kategorii części samochodowe na allegro.pl. W mojej kia pro_ceed z 2008roku 1.6crdi zabrakło mi paliwa, a samochód stanął. W filtrze zawsze w normalnych warunkach jest paliwo.

Witam Kia Carens 2.0D 2005R Po Odpaleniu Slychac Pukanie I Z Filtra Powietrza Wydostaje Sie Powietrze.co To Moze Byc?

Tylko że tdi pd są dwie pompy. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. Odpowiedzi (1) kia carens 2005:

Witam Jestem Tu Poczatkujacym Forumowiczem Poszukuje Odpowiedzi Na Temat Silnika Opla 2.0Dtl 82Km A Mianowicie Jadac Z Pracy Do Domu Poczulem Paliwo W Kabinie Samochodu Po Przyjezdzie Zaraz Spojrzalem Pod Samochod Oraz Maske Pojazdu Zlokalizowalem Wyciek Paliwa Ale Nie Do.

Wyciek paliwa miedzy pompa paliwa a wtryskami opel 2.0dtl. Raczej zawór zwrotny jest potrzebny do pompy tandem od filtra. Sprawdź egr,trzeba zobaczyć do baku bo hyundai/kia miały wadliwe baki gdzie odklejała się farba w zbiorniku i zatykało sitko pompki w baku.

Kia Carens Ii 1,8 Pompka Paliwa K2C01335Za.

Odpowiedzi (3) kia carens ii 1,8 2002: Zobacz pompy paliwa kia oe w układ paliwowy z kategorii części samochodowe na allegro.pl. Jeśli tak, proszę o porady, jak uruchomić samochód.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *