Kiedy Zapala Się Rezerwa Mazda 3 Bk

Kiedy Zapala Się Rezerwa Mazda 3 Bk

Kiedy Zapala Się Rezerwa Mazda 3 Bk. Mi sie udało wyjeździć kiedyś 48 litrów, ale już się zastanawiałem kiedy na poboczu zaparkuję; Po zapaleniu się kontrolki rezerwy podjechalem na stację, a z tego powdu że jestem przed wypłatą postanowiłem zalać za 30zł ( 6,3 l benzyny).

Komputer silnika stacyjka Mazda 3 BK 2004 1.6i 5D
Komputer silnika stacyjka Mazda 3 BK 2004 1.6i 5D from xedos.sklep.pl

Tematy o rezerwa kontrolka, mercedes 190 e piny licznika, opel astra 1.6 8v '95 +lpg nie zapala, renault megane 1996 1.4 8v +gas, renault megane rok 2001 wersja air nie odpala, audi a4 b5 97 r benzyna problem ze wskaznikiem paliwa. Świeciła się rezerwa więc przyszła myśl że paliwa brakło,. 13l paliwa w baku, czyli zapas na 150km lekko.

Mi Sie Udało Wyjeździć Kiedyś 48 Litrów, Ale Już Się Zastanawiałem Kiedy Na Poboczu Zaparkuję;

Drugie podejście ale z kręceniem tak koło 3s to. Pojechałam do mechanika stwierdził, że do wymiany jest filtr paliwa. Świeciła się rezerwa więc przyszła myśl że paliwa brakło,.

Na To, Ile Możesz Być W Stanie Przejechać Z Palącą Się Kontrolką Rezerwy, Nie Ma Jednej Recepty.

Więc jednego razu postanowiłem sprawdzić ile przejadę na rezerwie. Mechanicy wymienili świece, czujnik spalania stukowego, jakiś czujnik od kolektora. Gdy zapaliła mi się rezerwa miałem przejechane 310 km.powinieneś teraz zatankować do pełna i te litry co zatankowałeś pomnożyć przez 100 i podzielić to wszystko przez ilość kilometrów.pozdrto jest jedyny, miarodajny sposób mierzenia paliwa a gdybanie ile.

Auto Jeździło Normalnie, Następnego Dnia Rano Przejechało Jakiś 1 Km I Nagle Zaczęło Słabnąć, Więc Redukcja I Redukcja Ale Dalej To Samo Coraz Słabszy I W Strzał Spod Maski I Zgasł.

13l paliwa w baku, czyli zapas na 150km lekko. Po zapaleniu się kontrolki rezerwy podjechalem na stację, a z tego powdu że jestem przed wypłatą postanowiłem zalać za 30zł ( 6,3 l benzyny). W nowszych autach dodatkowo podczas wizyty wskazówki na czerwonym polu zapala się dodatkowo żółta, pomarańczowa czasem czerwona kontrolka, informująca nas o przymusowej wizycie na stacji jeżeli chcemy jechać dalej.

Witam Nie Miałem Problemu To Sobie Znalazłem.

W mazdzie 3 święciła się kontrolka silnika. Pomocy check w atr nr błedu. Jednak gdy jesteś w trasie i do najbliższej stacji masz do przebycia parę albo paręnaście kilometrów, to nie powinieneś się martwić.

Tematy O Rezerwa Kontrolka, Mercedes 190 E Piny Licznika, Opel Astra 1.6 8V '95 +Lpg Nie Zapala, Renault Megane 1996 1.4 8V +Gas, Renault Megane Rok 2001 Wersja Air Nie Odpala, Audi A4 B5 97 R Benzyna Problem Ze Wskaznikiem Paliwa.

Dziwnie pracujący pedał gazu w accordzie 2.0 tdi z 1996; Mam problem posiadam mazdę 626 2,0 16v no i silnik jak jest zimny to czasami odpali jak jest zagrzany to wszystko ok od czasu do czasu zapala mi sie na liczniku tak jakby silnik nie mam pojecia co z nim sie dzieje byłem u mechanika sprawdzał ale nic nie wykazało mówił że raz jest iskra a raz nie ma!!!! Gdy zapala się rezerwa (świeci przerywanym) to do baku wchodzi około 40 litrów benzyny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *