Klamka Zewnętrzna Nissan X-Trail T31

Klamka Zewnętrzna Nissan X-Trail T31

Klamka Zewnętrzna Nissan X-Trail T31. Witam, mam nissana micrę, (1.0, 1999,3 drzwi) w którym nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy, klucz w zamku się przekręca ale drzwi się nie otwierają, klamka zewnętrzna jest tak jakby luźna, podobnie jest z klamką wewnętrzną. Samochód ma zamek centralny, drzwi od pasażera otwierają się bez.

Images of Nissan XTrail Tekna (T31) 200910 (2048x1536)
Images of Nissan XTrail Tekna (T31) 200910 (2048×1536) from www.favcars.com

Samochód ma zamek centralny, drzwi od pasażera otwierają się bez. Výrobca vykonal úpravu dizajnu v roku 2010. Kup online, a my dostarczymy ją na dowolny adres na terenie europy i.

Zobacz Opis Interesującej Cię Części.

Lub od 5 pln/mc oblicz » 604 wyświetl numer. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Samochód ma zamek centralny, drzwi od pasażera otwierają się bez.

Nissan X Trail Klamka Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Klamka zewnętrzna do drzwi przednich 2. Do kabíny auta sa mohlo usadiť 5 osôb.

Skorzystaj Z Porady Profesjonalistów W Alvadi.com

Witam, mam nissana micrę, (1.0, 1999,3 drzwi) w którym nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy, klucz w zamku się przekręca ale drzwi się nie otwierają, klamka zewnętrzna jest tak jakby luźna, podobnie jest z klamką wewnętrzną. Nissan x trail klamka najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Technické špecifikácie, verzie a výbavy.

Výrobca Vykonal Úpravu Dizajnu V Roku 2010.

Kup online, a my dostarczymy ją na dowolny adres na terenie europy i. Diluncurkan pertama kali pada tahun 2014, hingga kini masih menggunakan desain yang sama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *