Mitsubishi Pajero 2 Przekażnik Sygnału Który

Mitsubishi Pajero 2 Przekażnik Sygnału Który

Mitsubishi Pajero 2 Przekażnik Sygnału Który. Po skontrolowaniu wyszło na przycierające sie turbo. Jest problem z abs, diagnostyka pokazuje 13 bledow, zaden z nich nie chce sie kasowac, w wartościach mierzonych pokazuje np.

Mitsubishi Pajero Family Adventure 3.2 DID Instyle test
Mitsubishi Pajero Family Adventure 3.2 DID Instyle test from projectautomotive.pl

Meter(m) inch and feet(ft) , main measure: Jest problem z abs, diagnostyka pokazuje 13 bledow, zaden z nich nie chce sie kasowac, w wartościach mierzonych pokazuje np. Mitsubishi pajero przekaźniki [3.0 v6] klimatyzacja sterowanie przekaźnikiem sprężarki gdzie znajduje sie sterownik swiec zarowych w pajero 2.8 [2.8 td] grzanie świec pajero 28td pajero brak przednich świateł [2.5 td] pomocy instalacja

Jaka Może Byc Przyczyna I Gdzie Tego Szukać Dzięki Za Wszelkie Wskazówki Bo Dopiero Poznaję Pajero.

Meter(m) inch and feet(ft) , main measure: Rozrusznik kręci lecz mam brak iskry na wszystkich 3 modułach, dodatkowo nie świeci się kontrolka check engine. Moduł sterujący silnika interfejs do zarządzania elektroniczną przepustnicę.

U Mnie Dzisiaj Pajero Nie Opdpaliło.

Ale także zablokuje rozrusznik, który nie otrzyma prądu niezbędnego do włączenia. Mitsubishi klub, forum mitsubishi, forum hyundai, forum proton. Świece były padnęte więc wymieniłem na nowe, prąd dochodzi do nich.

Mitsubishi Pajero Przekaźniki [3.0 V6] Klimatyzacja Sterowanie Przekaźnikiem Sprężarki Gdzie Znajduje Sie Sterownik Swiec Zarowych W Pajero 2.8 [2.8 Td] Grzanie Świec Pajero 28Td Pajero Brak Przednich Świateł [2.5 Td] Pomocy Instalacja

Witam, auto to mitsubishi pajero 2 z 1999 silnik 2.5 td. Reflektorów a przekażnik pod maską w czarnej puszce z bezpiecznikami / jedna osoba naciska kierownice a druga maca który sie odzywa/ szpala85 mitsumaniak auto: Mitsubishi pajero ii k90 k80 [2.5 td] silnik klekocze dymi na jasno niebiesko jak z fabry witajcie wakacyjnie.użerania z pajero ciąg dalszy.a zaczęło się tak ok 10 dni temu przejechałem ok 15 kilometrów i usłyszałem że silnik grzechocze poczytałem o tym na forum że to może być koło pasowe itd.no i wymieniłem olej i filtr paliwa no i jeździłem dalej tylko że przy mocniejszym.

Mam Problem Z Mitsubishi Pajero 2.8 Diesel.

Jeżeli załączyłem tylko jedną świece mowa tu o starych oryginałach to przekażnik tylko pyknoł ,a jak trzy to przytrzymał dłużej. Witam ponownie wszystkich ,, mam kolejny problem z autkiem jak w temacie ,, otóż prawie nie reaguje na dodanie gazu ,, jest to automat więc gdy próbuję nim jechać to w ogóle nie idzie ,ale jak ruszam pedałem gazu to jakoś go rozbuja do momentu gdy włączy się turbo wtedy jest ok nie. Mitsubishi pajero 2,5td 1988 też historia honda accord 2.4 tourer aktualnie jako drugie honda pilot 3.5 made in canada z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.

Mitsubishi Klub, Forum Mitsubishi, Forum Hyundai, Forum Proton, Mitsubishi Forum, Oficjalny Klub Mitsubishi Polska, Patronat Phu Grafix I Mmc Car Poland, Dla Wszystkich Posiadaczy Samochodów Mitsubishi Hyundai I Proton, Zapraszamy Na Forum

Mitsubishi pajero 2,5 td 1996r , ciężko pali ,nie wkręca się na obroty. Witam, mam problem związany z odpaleniem samochodu. Interfejs, który może prowadzić do porażenia przepustnicy silnika drive by wire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *