Mitsubishi Pajero Pompa Wtryskowa Schemat

Mitsubishi Pajero Pompa Wtryskowa Schemat

Mitsubishi Pajero Pompa Wtryskowa Schemat. Paliwo podłączałem na wszystkie sposoby bo myślałem że zamieniłem przewody miejscami. Znalazłem schemat na angielskiej stronie, zamykam.

MITSUBISHI PAJERO 3,2DiDPOMPA WTRYSKOWAPO REGENE
MITSUBISHI PAJERO 3,2DiDPOMPA WTRYSKOWAPO REGENE from archiwum.allegro.pl

Witam padła mi pompa wtryskowa, mam ją już po. Witam, mam wielką prośbę, znajomemu w aso mitsu stwierdzili, że do wymiany jest pompa wtryskowa (pajero 3,2 2004r) nr pompy me204338. Mits pajero 2.8 td 125 km 99r.

Zaproponowali Regenerację, Z Tym Że Koszt Powyżej 6 Tys.

Z resztą w każdym aso mitsubishi w polsce powiedzą ci gdzie wysyłają pompy z pajero 3.2 did. Proponuję uderzyć w tej sprawie do krotoszyna. Paliwo podłączałem na wszystkie sposoby bo myślałem że zamieniłem przewody miejscami.

Mitsubishi Pajero Ii K90 K80 [2.8 Td] Problem Z Pompą Wtryskową Pajero Ii 2.8 96R Witam Mam Problem Z Moim Miśkiem A Mianowicie Pompa Wtryskowa Nie Daje Paliwa Na Wtryski.

Proponuję uderzyć w tej sprawie do krotoszyna. Części samochodowe » osobowe 1 000 zł. Mitsubishi pajero iii 3.2 did 165 km mitsubishi pajero mitsubishi pajero to jeden z najbardziej znanych na świecie samochodów terenowych.

Pierwsza Generacja Tego Pojazdu Debiutowała W 1982 Roku I Przetrwała W Produkcji Aż 9 Lat.

Znalazłem schemat na angielskiej stronie, zamykam. W google wpisz naprawa pomp zexel krotoszyn i będziesz wiedział do kogo dzwonić. Witam, mam wielką prośbę, znajomemu w aso mitsu stwierdzili, że do wymiany jest pompa wtryskowa (pajero 3,2 2004r) nr pompy me204338.

Nie Moge Znalesc Zadnych Znakow Zeby Ustawic Rozrzad Prosze O Pomoc Witaj.

Mitsubishi pajero ii k90 k80 schemat ustawienia kół zębatych 2800 td. Zapalał, równo pracował ale brakowało mu mocy. Mianowicie problem jest taki że samochód pewnego dnia zaczął dymić i nie ma mocy.

W Google Wpisz Naprawa Pomp Zexel Krotoszyn I Będziesz Wiedział Do Kogo Dzwonić.

Uważaj bo chyba niewielu mechaników ma pojęcie o ustawieniu pompy w 2,8. Do mitsubishi pajero 3,2 did. Naprawa pompy vrz zexel mitsubishi 3.2 did dieseltechnika lublin poland

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *