Toyota Corolla E12 Nie Działa Klimatyzacja

Toyota Corolla E12 Nie Działa Klimatyzacja

Toyota Corolla E12 Nie Działa Klimatyzacja. Mamy zimę, która niebawem się skończy, ale wolałbym rozwiązać problem jeszcze w tym czasie. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

PANEL STEROWANIA KLIMATYZACJA TOYOTA COROLLA E12
PANEL STEROWANIA KLIMATYZACJA TOYOTA COROLLA E12 from archiwum.allegro.pl

Ostatnio problem był następujący, że powietrze leciało tylko z przegrody od kierowcy, a od pasażera i od środka bliżej pasażera prawie nie. Klima działa na 100% w samochodzie nie palono. Toyota corolla e12 2.0 d4d 2003.

Witam.mam Problem Z Klimatyzacją W Samochodzie Toyota Corolla E12, Dzisiaj Klimatyzacja Została Nabita.

Mamy zimę, która niebawem się skończy, ale wolałbym rozwiązać problem jeszcze w tym czasie. Po intensywnym używaniu w sierpniu (prawie zawsze na max podczas upałów) pojawił się delikatny warkot. Numer wyszedl taki ze stwierdzono iz wentylator klimy nie obraca.

Powiedzial, Ze Montarz Klimy To Jest Bardzo Duzo Pracy.

Auto zostało zakupione z uszkodzony sprzęgłem, które zostało ko. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Produkcję toyota corolla ix rozpoczęto w 2001 roku, a zakończono w 2009 roku.

Witam, Mam Problem Z Klimatyzacja Toyota Corolla E12 2.0 Diesel, 2003 R, Wersja Europa Sprezarka Rusza Na Krotko, Przekaznik Caly, Bezpiecznik Tez, Napiecia Dochodza Na Przekaznik I Czujnik Cisnienia, Czujnik Jest Nowy Przycisk Zalaczenia Klimatyzacji Swieci Sie Po Wlaczeniu, Lecz Klima Nie.

Gaz jest nabity do pełna, w ogóle nie rusza, rusza tylko wtedy, gdy zrobie zwarcie w gniezdzie przekaznika od sprezarki, wtedy sprezarka rusza i klima chlodzi, wentylatory ruszaja i wszystko ladnie chodzi, ale bez zwary nic nie idzie jest mozliwosc, ze padl sterownik klimatyzacji albo jest przerwa w. Sam nie wiem czym faktycznie jest problem, czy to mój brak cierpliwości, czy po prostu coś źle robię. Witajcie, od niedawna jestem posiadaczem toyoty corolla e12, 2004 r.

Ostatnio Problem Był Następujący, Że Powietrze Leciało Tylko Z Przegrody Od Kierowcy, A Od Pasażera I Od Środka Bliżej Pasażera Prawie Nie.

Dzień dobry wszystkim kto jest tutaj:) ! Klima działa na 100% w samochodzie nie palono. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Mam Pewien Problem I Prosze O Porade.

Znajdź najlepsze oferty samochodów używanych dla wyszukiwania toyota corolla e12 klimatyzacja. Mam problem z klimatyzacją w samochodzie toyota corolla e12 1.4 benzyna / 2003, przebieg 113 tys km. Toyota corolla e12 2.0 d4d 2003.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *