Wzrost Płynu W Zbiorniczku Wyrównawczym Subaru

Wzrost Płynu W Zbiorniczku Wyrównawczym Subaru

Wzrost Płynu W Zbiorniczku Wyrównawczym Subaru. Sprawdziłem wszystkie gumowe przewody, poziom oleju, korek od oleju (brak mazi) i zauważyłem wyciek płynu przy pompie wodnej. Po kilku dniach postoju jakiś tydzień temu płyn.

Ford Focus 1.5 EcoBoost Sanok Sprzedajemy.pl
Ford Focus 1.5 EcoBoost Sanok Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Nadmiar płynu jest niebezpieczny, bo prowadzi do nadmiernego ciśnienia w układzie. Diesel rf5c 2.0 136 km. Jestem szczęśliwym posiadaczem mazdy mpv 2003 r.

Gdy Płyn Się Nagrzeje I Podejdzie Do Góry Nie Będzie Miał Miejsca W Zbiorniku.

Konstrukcja rav4 iii przeszła dwa faceliftingi w 2009 i 2010 roku. Do wyboru były 4 silniki benzynowe od. Toyota rav4 iii zdobyła tytuł samochodu roku 2017 w kanadzie.

Co Może Być Przyczyną Ubytku Płynu Chłodniczego.

Zorganizowałem uzupełnienie i odkręciłem zbiornik. Czw 15:09, 10 kwi 2014 temat postu: Czujnik temperatury płynu chłodzącego struktura układu.

To Wtedy Spływa Z Nagrzewnicy.

W takiej sytuacji możliwe jest m.in. Mam problem nalalem plyn do chlodnicy prawie na max. Wyciek płynu chłodzącego ze zbiorniczka wyrównawczego.

Na Zimnym Silniku Mam Płynu Mniej Więcej W Połowie Między Min.

Tak jak w temacie ostatnio wracałem w trasie i zauważyłem iż temperatura się dziwnie zachowuje, po zjechaniu na parking i sprawdzeniu płynu chłodzącego zauważyłem iż zebrało mi się powietrze. W 2000 roku nudny model b5 przeszedł facelifting. Od dłuższego czasu (okresowo) pojawia mi się za dużo płynu chłodniczego w zbiorniczku.

(Subaru, Silnik W Układzie Boxer) 1.

Czy to wina korka, czy jeszcze coś można sprawdzić. Otóż gdy rano (przy zupełnie zimnym silniku) sprawdzam ten poziom, w zbiorniczku jest ok. Ostatnio zacząłem zauważać spory ubytek płynu w zbiorniczku wyrównawczym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *