Zmiana Nawigacji W Lexus Usa

Zmiana Nawigacji W Lexus Usa

Zmiana Nawigacji W Lexus Usa. Nawigacja lexus jest rozszerzeniem wyświetlacza multimedialnego lexus, zawiera system nawigacji gps. Zmiana języka lektora na język polski;

2013 LEXUS IS 250 for Sale GA ATLANTA WEST Wed. Feb
2013 LEXUS IS 250 for Sale GA ATLANTA WEST Wed. Feb from www.copart.com

Katowice, opole, wrocław, gliwice, kielce, radom, warszawa. Lexus rx, lexus ls, lexus is, lexus gs, lexus es. Usługa polegająca na przystosowaniu pojazdu z rynku usa / kanada na europe.

Nowych Audi Wyjechało Z Polskich Salonów Z Fabrycznym Zestawem Nawigacyjnym.

Lexus rx, lexus ls, lexus is, lexus gs, lexus es. Pomoc w prawidłowym doborze oraz zakupie najnowszych map całej europy Aktualizacja oprogramowania nawigacji do najnowszej wersji.

Cena Od* 132 900,00 Zł.

Wgrywamy polskie menu do nawigacji gps w audi, b.m.w, citroen, ford, lancia, mercedes, mini, opel, peugeot, seat, skoda, vw, toyota, lexus, vdo dayton. • zmiana języka wyświetlania całego systemu ( menu, komputer pokładowy, nawigacja ) na język polski • zmiana języka lektora na język polski • pomoc w prawidłowym doborze oraz zakupie najnowszych map europy • odblokowanie tv podczas jazdy • konwersja z wersji usa na wersję europejską • zmiana strojenia radia z usa na europę Cena od* 132 900,00 zł.

W Skład Którego Wchodzi Konwersja Na Rynek Europejski :

Zestawy nawigacji instalowane fabrycznie w samochodach cieszą się sporą popularnością w polsce. Konwersja / przestrojenie z wersji usa na wersję europejską. Oferujemy usługi w zakresie adaptacji licznika, radia, klimatronika oraz komputera pokładowego samochodu do jednostek metrycznych (stopnie fahrenheita na stopnie celsjusza, mile na kilometry i galony na litry).

Cena Od* 214 900,00 Zł.

Zmiana na polski język głównego menu w autach lexus sprowadzonych z usa oraz adaptację nawigacji w lexusie z usa na europe z polskim głosem lektora. Zmiana regionu dvd (aby można było oglądać pliki video w dedykowane na rynek europejski ) odblokowanie tv/dvd podczas jazdy (tv free) zmiana strojenia radia z rynku usa na rynek europejski (fale. Usługa polegająca na przystosowaniu pojazdu z rynku usa / kanada na europe.

Po Przeprogramowanie Z Wersji Usa Na Europe, Działa Nawigacja, Wszystko Co Na Ekranie Jest W Języku Polskim, Lektor Mówi Po Polsku, Najnowsza Mapa.

Tutaj możesz pobrać najnowsze mapy do swojego systemu nawigacyjnego, połączyć się z telefonem, sprawdzić dostępność aktualizacji oprogramowania oraz uzyskać szczegółową pomoc, korzystając z faq. Już od 2 475 zł netto/miesiąc w leasingu kinto one **. Zmiana języka lektora na język polski;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *