Chlodnica Fiat Punto 1 Z Klimatyzacja

Chlodnica Fiat Punto 1 Z Klimatyzacja

Chlodnica Fiat Punto 1 Z Klimatyzacja. Forum fiata | fiat grande punto | chlodnica klimatyzacji. Otóż moja chlodnica jest w oplakanym stanie puzzle czynnika nie mam wogole ze wzgledu na przymusowe spuszczenie go (wymiana silnika) pozostaje wymiana chlodnicy i nabicie.

Fiat Punto 1.2 16v z klimą Wisła Sprzedajemy.pl
Fiat Punto 1.2 16v z klimą Wisła Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Chłodnica nowa i oryginalna załatwiona za 300 zł.klima działała miesiąc po czym z dnia na dzień coś się stało że nie działa , słychać pracę sprężarki, z nawiewów słychać charakterystyczne syczenie , wiatrak na postoju też się włącza więc nie jest spalony, nabicia klimy nie sprawdzałem. Chłodnica wody klimatyzacji fiat punto ii 1.2: Buy (43,83 eur) other offers:

Jest W Dobrym Stanie, Udzielamy 14 Dni Gwarancji Rozruchowej.

Witam, tak jak na zdjęciu posiadam na sprzedaż chłodnice do fiata punto i 75,używana przez kilka miesięcy.możliwość wysyłki za pobraniem 24zł. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Części samochodowe » osobowe 300 zł.

Newsletter, Wiadomości Sms) Przez Grupę Olx Sp.

Cena brutto % 269,00 zł. Chlodnica klimatyzacji fiat punto 1.2. Na części zakupione w naszym sklepie udzielamy 14sto dniowej gwarancji.

Dostępnych Jest Kilka Sztuk, Wszystkie Mają Drobne Zagniecenia Powstałe Podczas Eksploatacji, Demontażu Lub Transportu I Magazynowania, Nie Wpływa To W Żaden Sposób Na Ich Prawidłowe Działanie.

Zdjęcia oryginalne przedstawiają oferowany egzemplarz. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Wysyłka pocztą polską lub kurierem

Auto W Potrzebie Części Dla Ciebie Kupuj W Korzystnej Cenie Chlodnica Cieczy / Pojedyncze Czesci Dla Fiat Punto Ii Hatchback (188) 1.2 60 188 A4.000 60 Km, 1999 ️ W Naszym Sklepie Online Możesz Tanio Kupić Chłodnica Wody Z Prawej I Inne

Używana, oryginalna, sprowadzona z włoch, zdemontowana z bezwypadkowego samochodu. Chłodnica z wentylatorem do fiata punto dwójki 1,2 8v bez klimatyzacji. Buy (43,83 eur) other offers:

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Chłodnica nowa i oryginalna załatwiona za 300 zł.klima działała miesiąc po czym z dnia na dzień coś się stało że nie działa , słychać pracę sprężarki, z nawiewów słychać charakterystyczne syczenie , wiatrak na postoju też się włącza więc nie jest spalony, nabicia klimy nie sprawdzałem. 1,9 td oraz 1,9 jtd. Seller autoubot emilian dura ul.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *