Chrysler 3 6 Nie Równo Pracuje Na Wolnych Obrotach

Chrysler 3 6 Nie Równo Pracuje Na Wolnych Obrotach

Chrysler 3 6 Nie Równo Pracuje Na Wolnych Obrotach. Nagrałem kiedyś taki filmik bo gość też nie bardzo wiedział jak to się robi. 160000tys przebiegunie równo pracuje na wolnych obrotach.

Ford Fiesta VII Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 200KM 2016
Ford Fiesta VII Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 200KM 2016 from www.autocentrum.pl

Ja się męczyłem z falującymi obrotami jakieś pół roku w mazdzie 6 silnik 2.3 166km. Natomiast ciągle nie jestem do końca spokony. Silnik pracuje równo i nie obcina (szybki spadek obrotów do zgaśnięcia) przy zdjęcu nogi z gazu wyminiłem też , świece i filtry (był na nie czas.

Natomiast Ciągle Nie Jestem Do Końca Spokony.

Montaż instalacji lpg w samochodzie. Mi też lekko kiedyś pofalował to kupiłem mu dodatek do czyszczenia wtrysków do silnika common rail a potem dodałem parę razy 300 ml miksolu s co drugie. Po przekręceniu kluczyka rozrusznik kręci (nawet po puszczeniu kluczyka) kilka dobrych sekund.

Pomiedzy 300 A 1500 Obrotow Czasami Gasnie I Wyswietla Sie Komunikat Uszkodzenie Silnika.

Podciśnienie jest na wolnych obrotach. Mam kłopot z odpalaniem auta gdy jest zimne, po nocy albo kilkugodzinnym przestoju. 3.0 v6 na wolnych obrotach trz, alfa 156 fl 2.5 v6 nie rowna praca silnika, alfa romeo 146 1.9td nie r, nie równo pracuje silnik alfa romeo 2.5 v6, nierowna praca silnika alfa 156 v6, alfa romeo v6 nierowna praca, nierowna praca v6, alfa 166 2.5 nierowna praca silnika,

Silnik Na Wolnych Obrotach W Ogóle Nie Dymi, W Czasie Jazdy Ma Normalną Moc.

Samochód nie gaśnie, pracuje równo w trakcie jazdy, ale przy zwolnieniu obrotów przebiera w zakresie jakichś 100 obr/min co daje się. Jak trzyma 700 obrotów na biegu jałowym to jest prawidłowo. Witam ma problem z silnikiem w swojej 60tce gdy dam jej gazu do 1500obrotów to silnik mi nie równo chodzi jest troche zmulona jkby jej brakowąło paliwa, na jednym wtrysku chyba nie pracuje gdzy poluzowałem rurke wtryskową to ciągnik wogule nie przygasał chodził na wolnych obrotach prosze o szybki.

Na Ciepłym Pracuje Równo I Nie Dymi.

160000tys przebiegunie równo pracuje na wolnych obrotach. Dziwnie bo jak napisałem obroty nie falują ale silnik nierówno pracuje. Ogrzewania silnik na parę minut zaczyna pracować równo, później znów chodzi nierówno.

Nagrałem Kiedyś Taki Filmik Bo Gość Też Nie Bardzo Wiedział Jak To Się Robi.

Skoro obroty falują to pewnie złe paliwo lejesz. Auto nierówno pracuje na wolnych obrotach przy rozgrzanym silniku, lekko przygasa a dodanie gazu niewiele zmienia, nawet pogarsza sprawe. Świec, przewodów zapłonowych lub sondy lambda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *